Paskutinį kartą, kai Klivlendo „Cavaliers“ demonstravo tokį žaidimą, LeBronui Jamesui tebuvo 14 metų. Nedaug trūksta, kad „Cavaliers“ pakartotų 1997-1998 metų sezono rezultatą, kai iškovojo 10 pergalių iš eilės.

Praėjusią naktį Klivlendo krepšininkai namuose 115:93 (27:18, 31:33, 26:22, 31:20) įveikė Bostono „Celtics“ ir nepralaimi jau aštuntų rungtynių iš eilės.

Šiose rungtynėse „Cavaliers“ atsilikinėjo tik 29 sekundes. Tai buvo šeštoji Klivlendo ekipos pergalė namuose. „Cavaliers“ savo žiūrovų akivaizdoje dar nesuklupo nė karto, varžovus triuškindami vidutinišku 20 taškų skirtumu.

„Būtų idealu laimėti visas 41 namų rungtynes, – pareiškė L.Jamesas. – Tai skamba nerealiai, tačiau taip žaisdami galime tai pasiekti“.

Nuo mačo pradžios atitrūkę šeimininkai varžovų alsavimą į nugarą pajautė trečiojo kėlinio pabaigoje. Po spurto 11:1 „Celtics“ priartėjo iki 72:74.

Tačiau tuomet lyderio vaidmens ėmėsi L.Jamesas. Jis pelnė 10 komandos taškų iš eilės, o „Cavaliers“ spurtavo 10:1 ir atitrūko 84:73. Per likusį laiką svečiams nepavyko priartėti mažesniu nei 8 taškų skirtumu.

Nors dvitaškiai šį kartą neskriejo tiksliai, Žydrūnas Ilgauskas sugebėjo blykstelti rezultatyvumu. Lietuvis per 33 minutes pelnė 19 taškų (3/10 dvitaškių, 13/13 baudų), atkovojo 7 kamuolius, sykį jį perėmė, blokavo 2 varžovų metimus, kartą suklydo ir taisykles pažeidė 4 kartus.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 36 taškai, Larry Hughesas 25, Žydrūnas Ilgauskas 19, Drew Goodenas 13 (15 atk. kam.).

„Celtics“: Ricky Davisas 27, Paulas Pierce'as 24 (15 atk. kam.), Markas Blountas 21.

Klivlendo krepšininkai savo sąskaitoje turi 9 pergales per 11 susitikimų. Pagal laimėtų rungtynių procentą „Cavaliers“ tarp visų lygos ekipų užima antrąją vietą.

•

Ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojo ir į trečiąją Vakarų konferencijos vietą pakilo Denverio „Nuggets“ klubas. Jis svečiuose 108:105 (27:21, 28:30, 19:26, 34:28) įveikė Vašingtono „Wizards“.

Marcuso Camby žaidimas toliau stebina NBA. „Nuggets“ puolėjas vėl atliko dvigubą dublį, o sėkminga jo gynyba palaidojo visas „Wizards“ viltis išplėšti pratęsimą.

Likus 8 sekundėms iki mačo pabaigos Carmelo Anthony prametė dvitaškį. Vašingtojo ekipa po trumpos minutės pertraukėlės patikėjo kamuolį Gilbertui Arenasui, tačiau šio metimą blokavo M.Camby, leidęs „Nuggets“ triumfuoti šeštąkart per aštuonerias pastarąsias rungtynes.

Šį kartą Linas Kleiza aikštėje praleido 7 minutes, bet taškų nepelnė (0/1 dvitaškio). Lietuvis atliko rezultatyvų perdavimą ir du sykius prasižengė.

„Wizards“: Gilbertas Arenasas 36 (10 rez. perd.), Antawnas Jamisonas 26 (12 atk. kam.), Jarvisas Hayesas 15, Caronas Butleris ir Etanas Thomasas po 10.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 28 (11 atk. kam.), Marcusas Camby 24 (14 atk. kam., 6 blk.), Earlas Boykinsas 20, Gregas Buckneris 10.

Kiti rezultatai:

Seattle SuperSonics - Utah Jazz 87-93
Phoenix Suns - Toronto Raptors 90-82
Dallas Mavericks - Houston Rockets 102-93
Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers 87-95

Kleiza si karta treneris buvo ileides pirmoj rungtyniu pusej, manau, kad tai geras zenklas, nes anksciau zaisti teduodavo tik rungtyniu pabaigas, kai rezultatas jau budavo aiskus.
2005-11-23
nu cavs galingai pradejo, bet manau kad jiems gali pritrukt atsarginiu suolelio, camby jauciu gali tapt most improved
2005-11-23
Camby man seniai labai patikdavo, paskui kazhkaip susilpnejo jo zhaidimas ir galvojau nieko nebebus - o dabar ishvis nerealiai zhaidzhia pask. metu.
2005-11-23
Ras
nu camby neblogai ginyboi darbuojasi cavs toliau stebina savo zaidimu tikekimes sezonui ipusejus nepritruks jiem jegu
2005-11-23
jo norėčiau kad CAVS čempionais taptų :))) va Kleiza tai gauna žaisti bent 7 minutes, vis geriau nei Macas :D