Vilniaus „Lietuvos telekomo" ekipą į pergalę prieš grupės lyderes Valansjeno USVO krepšininkes atvedė Katie Douglas. Puikus amerikietės pasirodymas trečiajame mačo ketvirtyje Vilniaus ekipai leido spurtuoti 12:4 ir iškovoti ketvirtąją pergalę 79:75 (14:23, 21:19, 28:12, 16:21).

Mačą vangiai pradėjusios aikštelės šeimininkės varžovėms netruko leisti pabėgti į priekį. Penkias minutes negalėjusios įmesti lietuvės per tą laiką USVO krepšininkėms leido pelnyti 9 taškus ir atitrūkti 15:6.

Antrajame kėlinuke „Lietuvos telekomo" krepšininkėms ir toliau nesisekė gintis baudos aikštelėje – USVO didžiąją dalį taškų pelnė iš po krepšio, o dažnai klydusios aikštelės šeimininkės nuolat neišnaudodavo dėkingų padėčių.

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje pasikeitė. Trečiąjį kėlinį „Lietuvos telekomo" krepšininkės pradėjo taikliu Rimos Valentienės tritaškiu, netrukus iš toli įmetė ir baudos metimą pataikė Sandra Valužytė, o rezultatas tapo lygus (42:42).

Kėlinukui įpusėjus iniciatyvos ėmėsi K.Douglas. Daugiausiai jos pastangomis aikštelės šeimininkės įgijo 9 taškų persvarą – per 6 paskutines ketvirčio minutes amerikietė pelnė 11 taškų ir savo ekipai padėjo įgyti lemiamą persvarą.

Iki ketvirčio pabaigos likus žaisti keturias sekundes už replikas arbitrams technine pražanga buvo nubaustas USVO strategas Laurentas Buffardas.

Per paskutines 10 minučių „Lietuvos telekomo" krepšininkės išsaugojo įgytą pranašumą ir iškovojo ketvirtąją pergalę per penkerias rungtynes.

„Lietuvos telekomo" ekipoje rezultatyviausia buvo K.Douglas, pelniusi 27 taškus. R.Valentienė surinko 17, Sandra Valužytė – 10, Ieva Kublina – 9, Jennifer Derevjanik – 8, Irena Baranauskaitė – 4, Jurgita Štreimikytė-Virbickienė – 4.

USVO komandoje pasižymėjo Sandrine Gruda, įmetusi 17 taškų.

Nu va shito tai sunku buvo tiketis, ypach po antro kelinio =] O Douglas deive kazhkokia :D
2005-11-25
Nu ka, issipilde svajones:Lietuva-Europa 5:0. Saunuoliai lietuviai ir ju padejejai !!! Zalgiris tai voobsce be jokiu stresu Blata padare. dar girdejau,kad zydus Efesas padare? Tiesa?