Du NBA klubai, kuriuose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos, tarpusavyje išmėgino jėgas penktadienį. Namie rungtyniavusi "Cleveland Cavaliers" ekipa pralaimėjo "Sacramento Kings" klubui 109:128 (33:32, 19:41, 30:31, 27:24).

Kad ir kaip būtų keista, tačiau šį kartą Darius Songaila sužaidė sėkmingiau už tautietį Žydrūną Ilgauską.

Antrojo kėlinio pradžioje "Kings" pirmavo 39:38. Tačiau tada Sakramento krepšininkai spurtavo ir ketvirtį baigė 34:14. Įspūdinga serija leido D.Songailos ekipai įgyti 21 taško pranašumą 73:52.

Per antrąjį kėlinį "Kings" pelnė 41 tašką - daugiausiai per vieną ketvirtį šį sezoną. Net 30 šių taškų surinko keturi atsarginiai Sakramento žaidėjai: Corlissas Williamsonas, Maurice'as Evansas, Eddie House'as bei D.Songaila.

Naujasis "Cavaliers" treneris šį kartą daugiau pailsėti davė Ž.Ilgauskui. Po tragiško antrojo kėlinio praradę galimybes kautis dėl pergalės, "kavalieriai" nuo trečiojo kėlinio vidurio kovėsi be 220 cm ūgio "centro". Jis viso žaidė 19 minučių.

"Cavaliers": LeBronas Jamesas 35 taškai (8 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai, 7 klaidos), Drew Goodenas 21, Aleksandras Pavlovičius 17, Andersonas Varejao 12, Žydrūnas Ilgauskas 8 (0/3 dvitaškių, 8/9 baudos metimų, 4 atk. kam., 1 rez. perd., 4 pražangos).

"Kings": Cuttino Mobley 22 (6 rez. perd.), Mike'as Bibby 22 (9 rez. perd.), Predragas Stojakovičius 22, Kenny Thomasas 18 (8 atk. kam.), Corlissas Williamsonas 17 (18 minučių), Darius Songaila 9 (25 min., 3/5 dvitaškių, 3/4 baudos metimų, 6 atk. kam., 3 rez. perd., 1 kld., 3 praž.), Maurice'as Evansas 9.

"Charlotte Bobcats" - "Toronto Raptors" 107:119;
"Orlando Magic" - "washington Wizards" 102:111.

2005-04-02 11:55
Na CAVS tai nekas atsitiko jai taip toliau tai ir į playofus nepateks o Kings tai dar nieko na nelabai lietubviai sužaidė reiks žiūrėt šitas varžybas.