Dar vieną pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) patyrė Klaipėdos „Neptūno" krepšininkai. Jie Kandavoje 81:89 (18:25, 20:14, 18:20, 25:30) nusileido Liepojos „Livu alus" komandai.

Šiose rungtynėse uostamiesčio krepšininkai niekaip negalėjo apsiginti nuo latvių metimų iš toli. „Livu alus" ekipa pataikė 12 tritaškių iš 29 (41,4 proc.). Tuo tarpu „Neptūnas" iš tritaškio zonos atakavo tik 23,8 procentų taiklumu (5/21 tritaškių).

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausias buvo Valdas Dabkus, per 28 minutes surinkęs 20 taškų (3/6 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 5/11 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo net 10 varžovų pražangų, tačiau 3 kartus suklydo ir 4 – prasižengė.

Svajūnas Airošius per 34 minutes pelnė 15 taškų (0/2 dvitaškių, 3/9 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet 4 sykius pažeidė taisykles.

„Neptūnui": Jerome'as Colemanas 20 (12 atk. kam.), Vaidotas Pečiukas 19, Latece'as Williamsas 16.

„Livu alus": Duke'as Freemanas-McKamey 21 (15 atk. kam.), Valdas Dabkus 20, Svajūnas Airošius 15, Marekas Jurevičius 15... Justinas Pavlavičius 5, Valdemaras Savostjanovas ir Mindaugas Janiška po 0.

Šiose rungtynėse traumas patyrė abu „Neptūno“ juodaodžiai. Ketvirtojo kėlinio viduryje L.Williamsas patyrė kojos traumą ir praleis sekmadienio rungtynes su Kauno „Atletu“. Tuo tarpupaskutiniąją mačo minutę piršto traumą patyręs J.Colamanas turėtų apsivilkti Klaipėdos klubo marškinėlius sekmadienio dvikovoje.

•

Tryliktąją pergalę pirmenybėse pasiekė ir absoliučiais SEB BBL lyderiais išliko Kauno „Žalgirio" krepšininkai, svečiuose 79:66 (16:17, 16:19, 27:14, 20:16) nugalėję Gulbenės „Bumerangs" ekipą.

Latviai du kėlinius pirmavo kelių taškų persvara, tačiau po didžiosios pertraukos žalgiriečiai spurtavo ir įveikė devintąjį pralaimėjimą patyrusius Gulbenės krepšininkus.

„Žalgiriui": Darjušas Lavrinovičius 23 (14 atk. kam., 4 blk.), Paulius Jankūnas 16 (9 atk. kam.), Jonas Mačiulis 13, Andrius Aleksandrovas 11.

„Bumerangs": Jurijus Aleksejevas 18, Raimondas Gabranis 18 (10 rez. perd.), Tomas Celminis 10.

•

Penktąją pergalę iškovojo ir į septintąją turnyrinės lentelės vietą pakilo Talino „BC Kalev/Cramo" komanda, 76:69 (18:20, 16:20, 18:12, 24:17) įveikusi Tartu „Rock" klubą.

„BC Kalev/Cramo": Howardas Frieras 22, Ardo Armpalu 17 (11 atk. kam.), Gertas Dorbekas 13 (7 atk. kam.), Veljo Varesas 13.

„Rock": Tanelis Teinas 22, J.S.Nashas 14, Asko Paade'as 13 (9 atk. kam.), Vallo Allingu 11 (7 atk. kam.).

nu bet Sireika mane stebina. leidzia zaliam jaunimui (Aleksandrovui) zaist starte. jau net nekalbu apie Maciuli. stebina maloniai aisku. nes anksciau jaunimu jis net BBL'e nepasitikedavo.. o dbr Aleksandrovas 25 min losia, 11 tasku surenka
2005-11-27
YRa dvi priežastys kodėl Neptūnas pralaimi: 1. Tai Colemanas. Kuris ir vakar įrodė kad yra grynas savanaudis, vakar labai gerai įsiminė viena ataka kai Neptūnas greitajame puolime latvius užpuolė tryse prieš du, ir Colemanas metė iš eigos tritaškį nors galėjo atiduot pasą ir būtų taškai, aišku gerai kad pataikė bet kiek jis tokių nesamonių nepataiko... 2/11 tritaškių, įžaidėjas skaitosi...na ir antroji problema tai treneris, nu trūksta žodžių. Kodėl jam neįtinka lietuviai? STanevičius kuris galiaisti labai galingai žaidė vos 4 minutes. Colemanui nekrito matėsi tikrai, nebandė įleisti Kurausko kuris prieš estus sužaidė labai naudingai. kai jis vadovauja komandai visiškai jokios drausmės meta kas kaip nori, ginasi kas kaip nori :(((