Trevizo "Benetton" krepšininkai patyrė istorinį pralaimėjimą. Ketvirtadienį vykusiose Eurolygos antrojo etapo rungtynėse Ramūno Šiškausko klubas svečiuose 43:52 (17:20, 11:14, 2:11, 13:7) pralaimėjo Stambulo "Efes Pilsen" krepšininkams.

Trevizo krepšininkai pagerino absoliutų Eurolygos antirekordą, per ketvirtį pelnydami vos 2 taškus. Prieš tai gyvavęs rekordas buvo 5 taškai. Jį pasiekė Frankfurto "Skyliners" (Vokietija), Bolonijos PAF (Italija) bei Vroclavo "Idea Slask" (Lenkija).

Abi ekipos kartu surinko 95 taškus. Tai taip pat naujas antirekordas. Prieš tai gyvavęs antirekordas siekė 113 taškų.

Pelnydama 43 taškus per rungtynes, "Benetton" pagerino Eurolygos antrojo etapo antirekordą. Be to, šis rezultatas – trečias pagal prastumą Eurolygos istorijoje.

Rungtynėse "Efes Pilsen" atsiplėšė būtent trečiajame kėlinyje. Po 9 taškų iš eilės turkai atitolo 41:28. Trevizo klubui pavyti oponentų nebepavyko.

Pralaimėtojams 7 taškus pelnė R.Šiškauskas (3/4 dvitaškių, 0/1 tritaški, 1/4 baudos metimų). Lietuvis per 23 minutes atkovojo 2 kamuolius, kartą jį perėmė ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviausias "Benetton" komandoje buvo Denisas Marconato su 8 taškais ir 10 atkovotų kamuolių. 6 įmetė Davidas Bluthenthalis.

Nugalėtojams 16 taškų pelnė Henry Domercantas. 14 iš jų juodaodis krepšininkas surinko vien per pirmąjį kėlinį. 11 taškų įmetė Ermalas Kuqo, 10 – Willie Solominas.

AEK iškovojo trečiąją pergalę

Kitose ketvirtadienio rungtynėse Sopoto "Prokom Trefl" namuose pralaimėjo Atėnų AEK klubui 59:75 (8:24, 13:18, 14:17, 24:16). Tris lietuvius turintis Lenkijos klubas varžovus į priekį paleido nuo mačo pradžios ir nesugebėjo jų pavyti.

Atėnų krepšininkai rungtynes pradėjo spurtu 9:0, o pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 24:8. Nemažindami tempo graikai 22-ąją mačo minutę pirmavo 25 taškų skirtumu – 44:19.

Tomas Masiulis buvo Lenkijos klubo lyderis. Jis per 30 minučių surinko 16 taškų (4/6 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/8 baudos metimų), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Tomas Pačėsas pelnė 7 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, o Dariaus Maskoliūno sąskaitoje – 1 taškas.

Nugalėtojų ekipai 19 taškų surinko Nikos Zisis. Quarde Lollisas pridėjo 12, Nikos Chatzis – 11, o Sandro Nicevičius – 10 taškų.

Atėnų klubas laimėjo trečias rungtynes antrajame etape. G grupės lyderiai už nugaros paliko “Efes Pilsen”, “Benetton” bei “Prokom Trefl” klubus. Pastaroji ekipa dar nepatyrė pergalės skonio.

Sunki "Maccabi" pergalė Zagrebe

Eurolygos čempionė Tel Avivo "Maccabi" ekipa laimėjo trečias Eurolygos antrojo etapo rungtynes. Ketvirtadienį po atkaklios kovos Izraelio ekipa svečiuose 91:74 (27:29, 19:21, 23:15, 22:9) palaužė Zagrebo "Cibona".

Po trijų ketvirčių "Maccabi" pirmavo 69:65. Lemiamą kėlinį svečiai pradėjo spurtu 8:2, atsiplėšė 9 taškais ir sugebėjo išlaikyti atstumą iki mačo pabaigos.

Izraelio klubą į priekį vedė Šarūnas Jasikevičius. Lietuvis per 36 minutes pelnė 20 taškų (2/4 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 4/4 baudos metimų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

17 taškų įmetė Maceo Bastonas, po 16 taškų surinko Talis Buršteinas bei Nikola Vujčičius (12 atkovotų kamuolių), o 15 pelnė Anthony Parkeris.

Kroatijos komandai Josipas Vrankovičius surinko 24 taškų, o Martonas Baderas pelnė jų 13. Buvęs "Lietuvos ryto" legionierius Vladimiras Krstičius pelnė 3 taškus ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

D grupėje pirmaujanti "Maccabi" lenkia Sienos "Montepaschi", Stambulo "Ulker" bei "Cibona" klubus. Zagrebo krepšininkai per tris mačus neiškovojo nė vienos pergalės.

Barselonos klubas pralaimėjo Pezare

Atrodo, kad naujasis Barselonos "Winterthur" klubo treneris negelbsti komandos. Ispanijos čempionas ketvirtadienį Pezare nusileido vietos "Scavolini" klubui 70:71 (19:14, 14:18, 15:23, 22:16).

Paskutinę mačo minutę Dejanui Bodirogai pavyko išlyginti rezultatą 70:70. Pražangą išprovokavęs "Scavolini" žaidėjas Alessandro Frosini realizavo vieną baudą.

Ispanai turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau Vlado Ilievskio tritaškis tikslo nepasiekė. Dvi baudas prametęs Charlesas Smithas dar suteikė progą ispanams, tačiau iš toli prašovė ir Juanas Carlosas Navarro.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Marko Miličius, 15 – Hanno Mottola, o 12 – C.Smithas.

"Winterthur" gretose pasižymėjo Devinas Davisas, surinkęs 17 taškų. 16 pridėjo V.Ilievski, po 11 – J.C.Navarro bei D.Bodiroga (8 atkovoti kamuoliai), o 10 įmetė Andrija Žižičius.

"Scavolini" iškovojo pirmąją pergalę E grupėje. Vieną laimėjimą turi ir "Barcelona". Grupėje pirmauja Maskvos CSKA klubas.

CSKA pergalė – po pratęsimo

Maskvos CSKA klubui vos pavyko išvengti pirmojo pralaimėjimo šio sezono Eurolygos turnyre. Maskviečiai Madride po pratęsimo išplėšė pergalę prieš "Real" – 95:94 (21:26, 30:21, 16:21, 17:16, 11:10). CSKA laimėjo 17-ąsias Eurolygos rungtynes iš eilės.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje "Real" žaidėjas Antonis Fotsis realizavo vieną baudos metimą ir išlygino rezultatą 84:84. Pergalę išplėšti galėjęs Marcusas Brownas prametė dvitaškį.

Nors pratęsimo metu maskviečiai pirmavo 92:87, Mardido krepšininkai sugebėjo persverti rezultatą – 94:93. Tačiau lemiamą dvitaškį įmetė Theodoros Papaloukas, o Louiso Bullocko netaiklus tritaškis palaidojo "Real" viltis švęsti pergalę.

Rusijos komandai 25 taškus pelnė Davidas Andersenas (10 atkovotų kamuolių, 10 išprovokuotų pražangų). 19 taškų įmetė M.Brownas, 18 – Antonio Grangeris, o 10 - Johnas Robertas Holdenas.

Ispanijos klube rezultatyviausiai žaidė po 17 taškų pelnę L.Bullockas bei A.Fotsis. Michaelas Gelabale pridėjo 15, Elmeras Benettas –13, o Antonio Bueno – 11 taškų.

1 2  »
2005-03-11 23:38
bet tai AEK tai pradejop siaust truputi, tris pergales is eiles.
2005-03-11 18:56
Beneton tai tragedija.....Verkem kai buvo -31 pries tau,na o dabar tikrai nenoreciau buti beneton fanas
2005-03-11 17:13
to McGARDI:vargu ar ten rytas kanors pasiektu.
na o pora sensaciju tikrai buvo ( pvz:barca pralaimejo scavolini, cska laimejo tik po pratesimo).
na o pelnyti 2 taskus per kelini, reikia sugebejimu, dar tOOOkiai komandai, noreciau paziureti ta kelini kaip zaide abi komandas, benetonas tikriausiai atrodo baisiai apgailetinai.Ka cia atsistatydinti Sireikai, jei Zalgirio zaidimas tikrai geras, o pvz benetonassu tokia sudetimi suzaide taip tragiskai..
2005-03-11 16:49
cia jega labai noreciau paziuret kaip taip zaidzia euroligoj zalgiris o ne benetonas jau geriau vietoj zalgirio RYTAS zaistu eurolygoj
2005-03-11 15:23
Negalima sakyti kad zalgiris silpna komanda: AEK dar nepralaimejo, nors nuo Zalgirio gavo abu kartus ir pakankamai lengvai
2005-03-11 14:01
Nu AEK turi didelius šansus užimt 1 ar 2 vietą grupėje. Tarp CSKA ir Realo vyko labai įdomios rungtynės
2005-03-11 13:32
na CSKA ir vel ant galo isisuko, o jaska kaip visada kada reikia tada puikiai ir zaidzia, ziuredamas i jo statistika visame sezone niekad nesuprastum kad koks jis svarbus komandai
2005-03-11 13:07
nu cia tai pavare benetton,jauciu tokios levos rungtynes buvo kad sakes:)uzmigo visi salei:)na caskai galetu gauti pagaliau,arba noreciau kad pusfinaly i fraka gautu:)
2005-03-11 12:59
ziuriu jus ir CSKA tema uzkabinot; pasakysiu tik tiek, kad tokia ne karto per seza nepraloshusi ekipa gal ir krutai kol kas atrodo, bet uzteks vieno pralaimejimo ir cempionu titulio jie tikrai nematys.. Puolimo mashinai tereikia imest bauda daugiau...
2005-03-11 12:47
na d.andersen siuo metu tikrai yra puikios formos,trecias rungtynes is eiles puikiai suzaidzia.tiesa cska vis arteja prie pirmo pralaimejimo si sezona kad tik tai neivyktu 1/4 rungtynese butu labai gaila
Unreal
2005-03-11 12:46
Nesiseka Bennetonui, tragiškos rungtynės tikriausiai buvo nes bent jau rezultatas tai tragiškas.Šiškauskas irgi prasta, dar sugebėjo tiek baudų pramest, bet antras pagal rezultatyvumą komandoje :) AEK'as tai vieną po kitos pergales tik skina.Masiulis pukiai sužaidė, Pačėsas kaip ir dažniausiai vidutiniškai, o Maskoliūnas kaip ir visada, bent jau puolime tai grybą pjovė.Iš rezultato neatrodo, kad Maccabi pergalė būtų sunki ir vėl jie laimėjo puikaus puolimo dėka.Puikiai pasirodė Jasikevičius.Barcelonai tai gėda, kad Scavoliniui pralošė, nors ir pavyko Smithą sustabdyti, bet ir Bodiroga nebemoka taškų pelnyti.Tie CSKA tai vistiek nenugalimi, nors ir po pratesimo, bet vistiek laimėjo.Ir toliau puikiai rungtyniauja Andersenas.
2005-03-11 12:44
aek'as kazhkaip labai ilgai ant fukso varo
2005-03-11 12:36
Geros rungtynes buvo:) Net estai daugiau sugeba imest:() Juokingai skamba: Shishkas pelne 7 tshk, buvo antras pagal rezultatyvuma:) O jei rimtai, tai rungtynes unreal kokios neidomios buvo... Kaip ziuriu, kokie kontrastai Eurolygoj: viena koma (TAU) per kelini imet daugiausiai tashku istorijoj (top16)(zinoma ne priesh ka kita, o Z:), kita gi savo ruoztu- maziausiai toj pacioj istorijoj per visas rungtynes... Sharas tai kaip visada stabiliai, tikekimes, nepaliks rinktines..
2005-03-11 12:21
nba
eurolyga nenusivilsiu tik tuo atveju jei jos nelaimes CSKA :) Saras savam stiliui,o masiuliui reiktu baudas pasimokyt mest...
2005-03-11 12:11
Jooo... neblogi rekordai... :) Uzuojauta visiems ziurovams... ;)
O va CSKA vos isnese sveika kaili is Madrido...
2005-03-11 12:06
xex 43 taskai :)) po pirmo kelinio dar atrode bus normalios eilines varzybos :D bet pasirodo visai kitaip gavosi... benneton rezultatyviausias zaidejas 8 taskai :D
2005-03-11 11:52
:))) Juokinga
2005-03-10 23:50
Nekomentuosiu nieko, kol nesugriz senasis portas ir taskas
2005-03-10 23:49
cska nasarnikai.... tik po pratesimo aplose reala... blin, vistiek kadanors pralos. tikiuosi kad per finalo ketverta.