Italijos krepšinio čempionate šeštadienį (11.26) vyko dvejos dešimtojo turo rungtynės, kuriose žaidė lietuviai. Pirmenybėse pagaliau debiutavo ir Virginijus Praškevičius, prieš kelias savaites sudaręs kontraktą su „Upea“ ekipa.

Kapo d'Orlando „Upea“  Romos „Lottomatica" 83:89 (18:15, 27:21, 9:17, 20:21, 9:15), po pratęsimo.

V.Praškevičiaus debiutas „Upea" ekipoje buvo paženklintas pralaimėjimu. Po dviejų kėlinių naujasis lietuvio klubas buvo įgijęs 9 taškų pranašumą, tačiau per trečiąjį ketvirtį į „Lottomatica" ekipos krepšį Kapo d'Orlando krepšininkai sugebėjo įmesti vos 9 taškus.

Per paskutines 10 minučių Romos klubas išlygino rezultatą ir ekipoms teko žaisti pratęsimą. Jį laimėjo daugiau jėgų išsaugoję „Lottomatica" komandos žaidėjai. Jie iškovojo šeštąją pergalę čempionate, o „Upea" ekipa buvo priversta patirti septintąją nesėkmę.

V.Praškevičius per debiutines rungtynes aikštelėje praleido 30 minučių ir pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 0/1 baudos), atkovojo 4, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir 4 sykius prasižengė.

„Upea": K.Carteris 26, M.Perry 24, Kristapas Janičenokas 10.

„Lottomatica": Dejanas Bodiroga 14 (8 atk. kam.), Hugo Sconochini 12, A.Tonolli 11, Vlado Ilievski 10.

Kantu „Vertical Vision"  Varezės „Whirlpool" 76:87 (19:25, 24:14, 20:22, 13:26).

Kantu ekipa rungtynes pralaimėjo per ketvirtąjį jų kėlinuką. Pirmuosius tris ketvirčius susitikimas vyko apylygiai ir nė vienai ekipai nebuvo pavykę įgyti didesnio pranašumo. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje pralaimėję atkarpą 3:18 „Vertical Vision" krepšininkai palaidojo viltis kovoti dėl šeštojo laimėjimo čempionate.

Mindaugas Katelynas pralaimėjusiems per 9 minutes įmetė 2 taškus (1/1 dvitaškio) ir atkovojo 1 kamuolį.

„Vertical Vision": Kebu Stewartas 29 (13 atk. kam.), Rowanas Barrettas 13, Nicolas Mazzarino 10.

„Whirlpool": Juanas De Collinsas 22, Gregoras Hafnaras 13, Corey Albano 10.

Na man Praskevicius palieka nekoki ispudi, jo judesiai "kampuoti" staigus nzn neimponuoja jis man