Ketvirtąją pergalę 2011 metų Europos moterų krepšinio čempionato atrankos varžybose iškovojo Lietuvos rinktinė. Algirdo Paulausko auklėtinės išvykoje 80:67 (15:14, 23:23, 24:11, 18:19) įveikė Olandijos rinktinę.

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos. Mūsiškės trečiojo kėlinio pradžioje surengė spurtą 13:0 bei įgijo keturiolikos taškų pranašumą (51:37), kurio aikštelės šeimininkės panaikinti nebepajėgė.

Pirmąjį tarpusavio mačą 98:52 taip pat laimėjo Lietuvos krepšininkės.

Lietuva: Aušra Bimbaitė 18 (4/10 tritaškių, 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Sandra Linkevičienė 17 (15 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld., 5 per. kam.), Agnė Abromaitė 13 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Rima Valentienė 11, Vaida Sipavičiūtė 11, Gintarė Petronytė 8, Marina Solopova 2.

Olandija: Laura Kooija 21 (6 kld.), Anouka Biestersa 12, Tanya Broringa 8.

Po šios pergalės mūsų šalies krepšininkės su keturiais laimėjimais ir toliau išlieka A grupės viršuje. Kitas Europos čempionato atrankos varžybų rungtynes lietuvaitės žais rugpjūčio 20 dieną Kaune. Lietuvių varžovėmis bus Kroatijos rinktinė.