Aštuntą pergalę Ispanijos krepšinio čempionate iškovojo vieni pirmenybių lyderių, Žeronos „Akasvayu“. Dainiaus Šalengos komanda išvykoje 90:82 (28:15, 18:26, 24:18, 20:23) palaužė Badalonos „Joventut“.

D.Šalenga ant parketo išbuvo 21 minutę ir pelnė 10 taškų (2/4 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengė.

„Akasvayu“: Franas Vazquezas 22 taškai, Terrellas Myersas 21, Arielis McDonaldas 12, Dainius Šalenga 10.

„Joventut“: Elmeras Bennettas 20, Rudy Fernandezas 18.

Kitas ACB pirmaujantis klubas, kaip ir „Akasvayu“ turintis aštuonias pergales, Barselonos „Winterthur“ namuose 83:62 (19:15, 21:13, 28:18, 17:16) sutriuškino Donato Slaninos Sevilijos „Caja San Fernando“.

Lietuvis per 34 minutes pelnė 12 taškų (3/6 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 3/3 baudų), išprovokavo 3 pražangas bei tiek pat kartų pats pažeidė taisykles.

„Akasvayu“: A.J.Bramlettas 13, Donatas Slanina 12, Carlesas Marco 11.

„Winterthur“: Shammondas Williamsas ir Michalis Kakiouzis po 15, Denisas Marconato ir Rogeris Grimau po 12, Rodrigo De La Fuente 10.

Pralaimėję šeštą kartą per devynias dvikovas, CSF smuktelėjo į penkioliktąją turnyrinės lentelės vietą.

nu CSF tai kas sezona vis zemiau ir zemiau ...