Naudingas Austino Croshere'o žaidimas atvedė Indianos „Pacers“ į aštuntąją pergalę šį sezoną. Sunkusis krašto puolėjas ketvirtajame kėlinyje pelnė 12 iš savo 17 taškų bei dvikovos pabaigoje sugriebė svarbų kamuolį puolime, o „Pacers“ išvykoje 97:92 (31:32, 16:22, 26:16, 24:22) palaužė Los Andželo „Clippers“ (9-4).

Po trijų tritaškių iš eilės ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ įgijo 10 taškų persvarą (88:78), tačiau šeimininkai nepasidavė. Vedini Cuttino Mobley, jie sugebėjo sumažinti skirtumą iki 2 taškų (92:94).

Nors kitoje atakoje Jamaalas Tinsley nepataikė, kamuolį puolime sugriebęs A.Croshere'as privertė varžovus prasižengti ir, šaltakraujiškai pataikęs abu metimus, padėjo savo ekipai įgyti saugią persvarą (96:92).

Tai buvo pirmoji „Clippers“ nesėkmė šį sezoną namuose. „Pacers“ po šių rungtynių dar keturias iš eilės dvikovas žais išvykose.

Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido 17 minučių ir pelnė 6 taškus – visus per pirmąjį ketvirtį. Lietuvis pataikė vienintelį mestą tritaškį, visus tris baudų metimus bei prametė vieną dvitaškį. Įžaidėjas taip pat atliko vieną rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir kartą suklydo.

„Pacers“: Ronas Artestas 22 taškai, Austinas Croshere'as 17, Jermaine'as O'Nealas 16 (13 atk. kam.), Jamaalas Tinsley (8 rez. perd.) ir Stephenas Jacksonas po 15.

„Clippers“: Eltonas Brandas 22 (10 atk. kam.), Chrisas Kamanas 18 (12 atk. kam.), Corey Maggette'as 15, Cuttino Mobley 12, Samas Cassellas 10.

•

Kitose sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse nutrūko trumpa Atlantos „Hawks“ (2-10) pergalių serija. Dvi pergales iš eilės iškovoję „vanagai“ buvo netoli trečiosios, tačiau iššvaistė turėtą pranašumą ir 75:77 (18:25, 23:14, 22:17, 12:21) nusileido Portlendo „Trail Blazers“ (5-7).

Portlendo komandos pergalę lėmė taiklus Dariaus Mileso dvitaškis iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei sekundę. Naujoko Salimo Stoudamire'o tolimas metimas aidint finalinei sirenai tikslo nepasiekė ir „Hawks“ suklupo dešimtą kartą.

„Trail Blazers“: Zachas Randolphas 24 (12/15 dvitaškių, 15 atk. kam.), Darius Milesas 12, Martellas Websteris 10.

„Hawks“: Alas Harringtonas 16, Zaza Pachulia (10 atk. kam.) ir Joe Johnsonas po 15, Joshas Smithas 14.

•

Keturių kėlinių neužteko Naujojo Džersio „Nets“ klubui, kad įrodytų pranašumą prieš Los Andželo „Lakers“. „Nets“ svečiuose po pratęsimo 102:96 (26:10, 10:18, 29:28, 26:35, 11:5) įveikė varžovus.

Šiose rungtynėse „Lakers“ nepirmavo nė karto, o vienu metu svečių persvara siekė 18 taškų. Pratęsimą išplėšė Los Andželo klubo krepšininkas Brianas Cookas, aidint finalinei sirenai pataikęs dvitaškį. Jis įskaitytas buvo teisėjams peržiūrėjus įrašą. Visgi pratęsime „Nets“ pademonstravo savo jėgą.

„Lakers“: Kobe Bryantas 46, Brianas Cookas 14, Lamaras Odomas (10 atk. kam.) ir Luke'as Waltonas po 8.

„Nets“: Jasonas Kiddas 35 (8 atk. kam., 12 rez. perd., 7 kld.), Nenadas Krstičius 20 (13 atk. kam.), Jeffas McInnisas, Vince'as Carteris ir Richardas Jeffersonas (10 atk. kam.) po 10.

as irgi ziurejaua.saras neviska aikstelej dare gerai,todel atsisedo ant suolo.O siaip vienas pastebejimas,kad sara visada i aikste iseidzia kartu su F.Jonesu,kazin del ko,gal jie per treniruotes gera tandema sudaro;)
2005-11-28
As ziurejau rungtynes nesamone, tinsley nesipasuoja Artestas talento:0, Sarai taikliai meto bet meta mazai zodziu as nusivyles tiek pacers tiek NBA
2005-11-28
Saras zjbs,,,bet draugai gryni lochai
2005-11-28
pastebiu, kad Sara daznai laiko kartu su Tinslejum, tai cia reiktu suprast, kad ji bando ant SG pozicijos?.. na ir del to jo asistu skaicius yra mazesnis nei Tinslejaus.
O sias varzybas pagal minutes ir procenta tai suzaide gerai sakyciau.
2005-11-28
kodel NBA rezultatas i spelione nepermetamas? noreciau paziuret savo pozicijas:)
2005-11-28
-1
jo tinsley 6-16 dvitaskiu! tai jai Saras tiek mestu tai nemanau, kad blogiau pasirodytu!