Devintą pergalę tryliktose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse iškovojo Indianos „Pacers“ ekipa, 84:60 (16:13, 18:14, 29:14, 21:19) sutrypusi Jutos „Jazz“ (6 pergl. – 9 pral.).

Jutos ekipos neišgelbėjo ir po traumos sugrįžęs Andrejus Kirilenka. Dėl čiurnos traumos rusas praleido 7 rungtynes, o sugrįžęs į aikštę rungtyniavo 24 minutes ir pelnė 7 taškus.

Tai buvo antroji iš eilės „Pacers“ pergalė išvykoje. Po šių rungtynių jų laukia dar trejos rungtynės varžovų aikštėse, artimiausios – Fynikse su vietos „Suns“.

Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido 24 minutes ir pelnė 8 taškus (1/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

„Pacers“: Jermaine'as O'Nealas 21 taškas (15 atk. kam.), Jamaalas Tinsley 14.

„Jazz“: Deronas Williamsas 14.

•

Pergalę iškovojo ir Dariaus Songailos Čikagos „Bulls“ (7-5), namuose 85:76 (22:26, 19:16, 27:16, 17:18) įveikę Orlando „Magic“ (7-7). Tai buvo ketvirtoji iš eilės „Bulls“ pergalė.

Šeimininkai atitrūko trečiojo ketvirčio pabaigoje ir ketvirtojo pradžioje, kai po Luolo Dengo tritaškio komandas skyrė 13 taškų (73:60). „Magic“ nebesugebėjo priartėti arčiau.

D.Songaila rungtyniavo vos 6 minutes ir pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių), atkovojo kamuolį, kartą suklydo ir du kartus prasižengė.

„Bulls“: Luolas Dengas 21, Kirkas Hinrichas 20 (14 rez. perd., 5 per. kam.), Michaelas Sweetney 12, Andresas Nocioni 10 (11 atk. kam.).

„Magic“: Hydayetas Turkoglu 20, Dwightas Howardas 17 (19 atk. kam.), Jameeras Nelsonas 13.

2005-11-30
songaila tai labiausiai mane nuvyle is visu lietuviu, dave vieta starte o jis pats viska susiko blogu zaidimu, dabar tasku maziau meta negu pernai sacramente, vadinasi nepasiteisino jo perejimas i bulls, nu bet tikekimes jo statistika pageres, o jasikevicius ir tolaiu irodineja kad yra vienas geriausiu siu metu naujoku, ir vel nuostbus troicu pataikymas
2005-11-30
Kleiza jaunas, be to dirba stengiasi, tad tikrai daugiau pasieks negu Songaila...
2005-11-30
+1
Saras toliau demonstruoja kad gali gerai vadovaut komandai,be to pats imest.Jauciu jo statai tik geres.O Songaila pats kaltas-treneris pasitikejo,bet s gavosi. Jis kaip ir Kleiza(nu gal sitas truputi maziau) labai greitai prazangas renkasi,o cia daznai varzovams lengvi taskai nuo baudu linijos.Galima sakyt ch*jova gynyba.