Rezultatyvus lietuvių žaidimas nepadėjo „American University Eagles“ ekipai iškovoti pirmosios pergalės šių metų NCAA pirmenybėse. „Eagles“ 60:68 (24:44, 36:24) nusileido „Loyola Greyhounds“ ir patyrė ketvirtą nesėkmę iš eilės.

Lietuviai buvo rezultatyviausi savo komandoje. Vos 13 minučių rungtyniavęs Linas Lekavičius pelnė 14 taškų (6/8 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, po tris kartus suklydo ir prasižengė.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Arvydas Eitutavičius per 31 minutę taip pat pelnė 14 taškų (3/6 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 2/2 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei triskart suklydo.

Trečiasis „Eagles“ atstovaujantis lietuvis Paulius Joneliūnas nerungtyniavo.

Kitai tris lietuvius turinčiai „Hofstra Pride“ komandai sekėsi kiek geriau, tačiau lietuvių indėlis nebuvo toks svarus. „Pride“ 64:51 (27:40, 37:11) privertė pirmą kartą šį sezoną pralaimėti „St.John's Red Storm“.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Aurimas Kieža žaidė 32 minutes ir pelnė 9 taškus (4/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius, blokavo vieną metimą ir keturis kartus prasižengė.

Arminas Urbutis ant parketo praleido 7 minutes ir taškų nepelnė (0/2 dvitaškių), atkovojo kamuolį, po du kartus prasižengė ir suklydo.

Žygis Šeštokas nerungtyniavo.

Antrą pergalę šventė du lietuvius turintis „Southern Metodist Mustangs“, 74:62 (34:20, 40:42) įveikęs Pauliaus Morkeliūno „Long Island Blackbirds“.

Starto penkete dvikovą pradėjęs „Mustangs“ vidurio puolėjas Donatas Račkauskas per 14 minučių įmetė 5 taškus (2/4 dvitaškių, 1/3 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, du kartus suklydo ir keturis kartus pažeidė taisykles.

Paulius Ritteris per 4 minutes nė karto nemetė į krepšį, atkovojo kamuolį bei po du kartus suklydo ir prasižengė.

„Blackbirds“ ekipai atstovaujantis P.Morkeliūnas per 15 minučių pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškių, 0/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir 4 kartus prasižengė.

Pirmadienio rungtynėse rezultatyviausią šio sezono mačą sužaidė Laimonas Kisielius. Jo „William & Mary Tribe“ 88:75 (41:27, 47:48) įveikė „Longwood Lancers“, o lietuvis per 33 minutes pelnė 19 taškų (3/5 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir kartą prasižengė.