Lietuviškiausias ULEB taurės klubas Kazanės „Uniks“ iškovojo ketvirtą pergalę ir kartu su Maskvos „Dinamo“ liko vienintelėmis nepralaimėjusiomis komandomis.

A grupė

Sėkmingas Marijono Petravičiaus žaidimas neišgelbėjo „Ventspils“ nuo antrosios nesėkmės. Latviai Bulgarijoje 85:90 (18:26, 21:21, 20:20, 26:23) nusileido Sofijos „Lukoil Akademik“.

M.Petravičius per 23 minutes pelnė 15 taškų (5/5 dvitaškių, 5/8 baudų), atkovojo 7 kamuolius, blokavo vieną metimą, triskart suklydo ir rungtynes baigė anksčiau laiko dėl išnaudoto pražangų limito.

Toliau be pergalių lieka Martyno Mažeikos Berlyno „Alba“, namuose 87:91 (16:20, 18:27, 27:19, 26:25) pralaimėję Brė „Euphony“ ekipai.

Starto penkete susitikimą pradėjęs M.Mažeika rungtyniavo 24 minutes ir pelnė 13 taškų (4/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 5/5 baudų). Visus juos gynėjas surinko antroje mačo pusėje, per pirmąją nė karto nemetęs į krepšį.

Klaipėdietis taip pat atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas bei po tris kartus suklydo ir prasižengė. Jo naudingumo koeficientas (22) buvo aukščiausias komandoje.

Madrido „Adecco Estudiantes“ – Salonikų „Aris“ 76:89.

B grupė

Antrą iš eilės skaudų pralaimėjimą patyrė Vloclaveko „Anwil“, namuose po pratęsimo 79:85 (12:10, 21:16, 13:23, 24:21, 9:15) nusileidęs Emilijos Redžo „Reggiana“.

Likus žaisti pusę minutės „Anwil“ atsilikinėjo 64:70, tačiau Michalas Ignerskis pataikė du tritaškius iš eilės ir išplėšė pratęsimą. 44-ą minutę rezultatas dar buvo lygus (78:78), tačiau tada šeimininkų puolimas sustojo ir tuo pasinaudoję italai atitrūko.

Praėjusią savaitę „Anwil“ vienu tašku nusileido Amsterdamo „Demon Astronauts“. Tuomet olandų pergalę lėmė paskutinę sekundę pataikytas metimas.

Ne itin sėkminga ši dvikovą buvo Mariui Prekevičiui. Rungtynes pradėjęs starto penkete, įžaidėjas ant parketo praleido 22 minutes ir taškų nepelnė (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, keturis kartus suklydo bei triskart prasižengė.

Amsterdamo „Demon Astronauts“ – Vršaco „Hemofarm“ 80:75.
Vilerbano „Asvel“ – Atėnų „Panionios“ 83:61.

C grupė

Ketvirtą pergalę iš eilės šventė Kazanės „Uniks“ klubas, namuose 90:65 (22:13, 20:12, 26:21, 22:19) sutriuškinęs iki tol be pralaimėjimų žengusią Belgrado „Zeleznik“.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir svariai prisidėjo prie savo klubo pergalės. Kšyštofas Lavrinovičius per 20 minučių pelnė 14 taškų (3/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo ir dukart prasižengė.

Saulius Štombergas rungtyniavo 36 minutes ir įmetė 13 taškų (2/2 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Alikantės „Etosa“ – Kelušo „Sintra“ 86:62.