Rezultatyvus Laimono Kisieliaus žaidimas nepadėjo „William & Mary Tribe“ ekipai iškovoti pergalės. Šeštosiose Nacionalinėse koledžų atletų asociacijos (NCAA) rungtynėse lietuvio klubas 66:75 (24:42, 42:33) nusileido North Carolina-Wilmington Seahawks“ ir patyrė antrą nesėkmę.

Per 18 minučių 13 taškų (4/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų) pelnęs L.Kisielius buvo rezultatyviausias savo komandoje. Jis taip pat 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Septintą pergalę iš eilės NCAA varžybose iškovojo Martyno Pociaus „Duke Blue Devils“, 75:67 (44:35, 31:32) nugalėję „Indiana Hoosiers“. M.Pocius per 4 minutes nepasižymėjo.

Antrą pralaimėjimą trečiose rungtynėse patyrė Vytauto Tatarūno „Tulane Green Wave“, 61:82 (32:40, 29:42) neatsilaikiusi prieš „Butler Bulldogs“. Lietuvis rungtynes pradėjo starto penkete ir per 17 minučių pelnė 4 taškus (2/6 dvitaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą, kartą suklydo ir tris kartus pažeidė taisykles.

„Lietuviškų“ klubų dvikovoje pergalę šventė Valdo Vosyliaus „Old Dominion Monarchs“, 77:62 (30:31, 47:31) įveikę Tado Mankevičiaus „VMI Keydets“. Abu lietuviai pelnė po 4 taškus.

V.Vosylius, žaidęs 17 minučių, pataikė vienintelį mestą dvitaškį, prametė visus tris tritaškius ir realizavo 2 baudas iš 4, atkovojo 4 kamuolius, blokavo metimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Tuo tarpu T.Mankevičius ant parketo praleido 15 minučių, pataikė du dvitaškius iš penkių, atkovojo 6 kamuolius, blokavo metimą, triskart suklydo ir du kartus pažeidė taisykles.

Trečiąkart per ketverias rungtynes laimėjo „Virginia Cavaliers“, 72:57 (26:27, 46:30) įveikę „Northwestern Wildcats“. Nugalėtojams atstovaujantis Laurynas Mikalauskas per 8 minutes nė karto nemetė į krepšį, atkovojo 2 kamuolius, vieną prarado ir triskart prasižengė.

Pergalę iškovojo ir Alexo Zimnicko „Hartford Hawks“, 85:78 (35:39, 50:39) palaužę „Canisius Golden Griffins“. Lietuvis per 5 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškio), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Triuškinamai varžovų pranašumą pripažinti turėjo Donato Visockio „Southern Mississippi Golden Eagles“, 35:77 (21:39, 14:38) nusileidę „Arkansas Razorbacks“. Lietuvis per 12 minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškio), atkovojo 3 kamuolius, perėmė vieną, blokavo metimą ir dukart suklydo.