Tris lietuvius turintis Hofstros universitetas iškovojo trečią pergalę NCAA pirmenybėse, 69:55 (37:30, 32:25) nugalėjęs „Binghampton Bearcats“. Lietuvių indėlis į pergalę buvo kuklus.

Aurimas Kieža rungtynes pradėjo starto penkete ir per 24 minutes pelnė 6 taškus (1/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po du kartus suklydo ir prasižengė.

9 minutes ant parketo praleidęs Žygis Šeštokas pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių), atkovojo kamuolį, kartą suklydo ir kartą prasižengė.

Arminas Urbutis rungtyniavo vos dvi minutes, prametė vienintelį mestą dvitaškį ir atkovojo 2 kamuolius.

Trečiąkart per septynerias rungtynes suklupo Vytauto Valiulio „Citadel Bulldogs“, 57:74 (25:32, 32:42) nusileidę „Charleston Southern Buccaneers“. Lietuvis pelnė 9 taškus (2/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, tačiau 5 kartus suklydo ir du sykius pažeidė taisykles.

Donato Račkausko „Southern Metodist Mustangs“ 78:67 (33:34, 45:33) įveikė „Texas State Bobcats“ ir iškovojo trečią pergalę per penkerias rungtynes. Lietuvis per 23 minutes pelnė 6 taškus (3/5 dvitaškių), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, po tris kartus suklydo ir prasižengė.

Trečią pralaimėjimą ketvirtose rungtynėse patyrė Tomo Pranciliausko „Pepperdine Waves“, 45:63 (23:34, 22:29) nusileidę „Dayton Flyers“. Lietuvis per 14 minučių pelnė 3 taškus (0/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius ir kartą suklydo.

Ketvirtąkart suklupo „Austin Peay Governors“ krepšininkai, 61:78 (30:36, 31:42) nusileidę „Tennessee Tech Golden Eagles“. Pralaimėjusiems atstovaujantis Tomas Janušauskas per vieną minutę nepasižymėjo.