Įspūdingą pergalę šeštadienį vykusiose Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse pasiekė Šiaulių "Šiauliai". Jie savo aikštėje 111:74 (32:22, 21:23, 35:15, 23:14) sutriuškino lygos autsaiderį Tartu "Rock" klubą.

Nuo rungtynių pradžios iniciatyvą į savo rankas paėmę šiauliečiai didžiausią pranašumą susikrovė trečiojo kėlinio metu. Per 10 minučių įgiję 20 taškų persvarą, "Šiaulių" krepšininkai šventė pergalę net 37 taškų skirtumu.

"Šiauliai": Michailas Anisimovas 17 taškų (7 atkovoti kamuoliai), Rolandas Vaičiūnas 16, Arvydas Čepulis 15, Žydrūnas Urbonas 15 (6 atk. kam.), Vaidas Pauliukėnas 12, Tomas Balčiūnas 10, Artūras Jomantas 8, Darius Pakamanis 7, Robertas Giedraitis 4, Šarūnas Vėlius 4, Modestas Šidlauskas 3.

"Šiaulių" komandoje nerungtyniavo pagrindinis vidurio puolėjas Audrius Danusevičius.

"Rock": Augenijus Vaškys 20 (34 minutės, 7/13 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 3/3 baudos metimų, 6 atk. kam., 2 rezultatyvūs perdavimai, 8 klaidos, 1 pražanga), Martinas Viiaskas 14 (3 blokai).

"Šiauliai", pasiekę 7-ąjį laimėjimą per 15 rungtynių, lieka šeštoje pozicijoje. Prieš juos žengia pergale daugiau turintys Talino "Ehitustooriist" krepšininkai, žaidę dvejomis rungtynėmis daugiau.

Nuo ketvirtosios pozicijos "Šiaulius" skiria 2 pergalės (šiauliečiai žaidė dvejomis rungtynėmis mažiau).

2005-04-03 12:53