„Sūduva“ į LKL tikisi sugrįžti kitąmet

2010-09-16 15:26
Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ koresp.

„Sūduvai“ teks nutraukti kontraktus su krepšininkais
„Sūduvai“ teks nutraukti kontraktus su krepšininkais
Nuotr. Alfredo Pliadžio (sportas.info)
Iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) žemėlapio išnykusi Marijampolės „Sūduva“ sutinka su lygos sprendimu pašalinti ją iš čempionato. Toks sprendimas buvo priimtas pirmadienį per LKL valdybos susirinkimą.

„Nėra ką ginčytis, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ pripažino „Sūduvos“ komandos direktorius Algis Žvaliauskas. – Mes iš tikro neturime tinkamos salės, o išlaikyti komandą kitame mieste negalime. Bet mus pašalino tik kitam sezonui, todėl tikimės sugrįžti.“

LKL vadovai sprendimą pašalinti „Sūduvos“ klubą motyvavo tuo, kad marijampoliškiai nelikviduoja skolų krepšininkams, neturi klubo struktūros ir tinkamos salės.

Žvaliauskas tinklalapiui „BasketNews.lt“ sakė, kad Marijampolėje sukurta krepšinio piramidė – nuo sporto mokyklos iki komandų RKL ir LKL, – todėl sprendimas pašalinti „Sūduvą“ bus skausmingas miestui.

„Mieste yra visa sporto struktūra ir gaila, kad dabar nebelieka komandos. Toks greitas sprendimas nebus naudingas sportui regione. Apskritai, sporto politika turėtų būti orientuota taip, kad regionuose būtų po vieną stiprią komandą, o ne po 3-4 Kaune ar Vilniuje“, – sakė Žvaliauskas.

„Sudūva“ į LKL grįžo 2006 metų rudenį, kai atsikūrė po penkerių metų pertraukos. Patekę į atkrintamąsias varžybas pirmąjį sezoną, vėliau marijampoliškiai tris sezonus iš eilės likdavo už stipriausiųjų aštuoniukės.

Dabar klubo vadovai svarsto, kaip nutraukti kontraktus su jau įsigytais krepšininkais. Jie dvi savaites sportavo ir rengėsi naujam sezonui.

Marijampoliškiai anksčiau skelbė, kad sutartis kitam sezonui turėjo Andrius Čižikas, Paulius Gvazdaitis, Erikas Kaupaitis, Lukas Chmieliauskas ir Vytautas Nedzinskas.

„Sūduva“ negali žaisti Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), nes ten reikėtų įsigyti vietą, o RKL Marijampolei jau atstovauja dvi komandos.

Bet suvalkiečiai po metų tikisi sugrįžti į stipriausią šalies krepšinio lygą.

„Dėl naujos arenos yra keli variantai, dabar turi kalbėtis klubo dalininkai ir savivaldybė. Arba bus rekosntruojama dabartinė salė, arba statoma nauja, – planais dalijosi „Sūduvos“ direktorius. – Turime prisiimti atsakomybę, kad laiku nesusitvarkėme salės, bet esame nusiteikę į LKL sugrįžti kitais metais.“


Rodyti komentarus
1 2  »
2010-09-17 14:57
kumas
Apskritai, sporto politika turėtų būti orientuota taip, kad regionuose būtų po vieną stiprią komandą, o ne po 3-4 Kaune ar Vilniuje“, – sakė Žvaliauskas.

pilnai sutinku, manau kokia nors kauno komanda "kaunas" ar kokie aisčiai ar soboniukai galėtų persikelti į jonavą kai passistaysim areną :)
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2010-09-17 11:35
na gaila istiesu Marijampolieciu del to jog ju negabus valdininkai ir pan nesugeba islaikyti savo miesto reprezentacines komandos ir pradziuginti savo miestieciu krepsinio svente.bei taip siaurejan LKL miestu akiraciui ir pan.nes visgi smagu kai musu stipriausioje lygoje buna komando is kuo daugiau Lietuvos miestu,ir komandos konkuruodamas tarpusavyje stengiasi tobuleti,ir taip duoda daugiau galimybiu tobuleti musu jauniesiems zaidejams ir talentams.Kaip kad kazkada cia didejant LKL komandu skaiciui daug buvo pesimistu jog kam to reikia,kitos komandos dauzys naujokes ir pan,o pasiziurekime kas gavosi....visos komandos subure gan apyliges komandas ir buvo istiesu idomus sezonas sakyciau.ir tikiuosi jog sis sezonas bus dar idomesnis.Tad lauksime ir mes kitu meistu faai jog kitais metais griztu ir is komanda i LKL zemelapi ;)
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2010-09-17 07:53
xml
""Sūduva" tikisi sugrįžti kitamet".... Per keturis metus nei salės, nei klubo struktūros, nei pinigų, nei komandos nematyti ir še tau, apsiverčia kitais metais. Iš kur tas optimizmas marijampolės diletantai, norisi paklausti jūsų ?
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2010-09-16 23:47
to zedas
nu tai aisku pagal tave tai tos skolos siekia pora tuskt. litu..ten nea100tukst, o keli simtai tukst litu... nuo pat suduvos gyvavimo tos skolos tik augo...jokie mokesciai nemoketi,o zaidejai gaudavo tik maistpinigius,dabar butu idomu suzinoti,kiek teisme ieskiniu kabo ant tos suduvos,manau kad tikrai pakankamai..ir nieko is jos nebus,nebent kita nauja komanda reikia burt,tai viena iseitis.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2010-09-16 22:55
nu bliamba
kai paskaitai ką tas žvaliauskas kalba, tai nežinai ar verkt ar juoktis. Krepšinio piramidė, salės rekonstrukcija... nu ble...cia gi viskas supuvę nuo pačių pamatų. Sporto strategija, vadyba, sporto vadovai ir t.t
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2010-09-16 22:55
Čia iš tikro tai viskas taip susukta,kad krč....kai dar 2006 Sūduva pradėjo žaisti,tai tas klubas numiro jau 2009 metų viduryje,tada Žvaliaukas įkurė naująją Sūduva,tik pakeisdamas kelias raides,na padarė bele ką.Dabar rašo,jog skolos vienur tik keli tūkstančiai,kitur 100 tūktančių skola iš kur tai?Ta kur virš 100 tūksta skola tai yra iš senojo Sūduvos klubo,kuris gyvavo nuo 2006 iki 2009 vidurio,o tie keli tūktančiai tai iš Žvaliausko Sūduvos klubo,O naujieji remėjai nenorėjo gaivinti Žvaliausko klubo,o ėjo prie senojo,nes senajame buvo infrastruktūra,na viskas kaip priklausoma ir buhalterija,atstovas spaudai,na viskas kas priklauso.O naująjame nieko nebuo,na padarytas šiaip sau,Žvaliauskas aišku nedurnas,užkalbėjo Marijampolės miesto savivaldybei,LKL vadovams,na meluoti šitas žmogus moka...Dėl ko dabar nenorėjo lysti naujieji vadovai į Žvaliauskos,nes ten painiava,niekas nesudėliota reikiamai.Tai nenorėdami sumokėti virš 100 tūkst šiaip sau,tai jie viską sugalvojo iš naujo daryti,pradedant nuo RKL ir po 2-3 metų galbūt jau LKL būsim.Šitie vadovai rimti.Na per tą laiką areną pastatys manau.Na pagyvensim pamatysim :)
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2010-09-16 22:38
taip
visiškai pritariu
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2010-09-16 22:37
kozonostra
Marijampoles mieste galėtų tilpti ir krepšinis, ir futbolas, ir kitos sporto šakos. Problema su sporto vadovais,kurie daug metu sėdi savo kėdėse..pažiurėkite y žaidimų sporto mokyklos direktoriu, kaip jis dirba, pziurekit y Suduvos sporto centro direktoriu, ne jis vadovauja, o dvi seimos dinastijos K.......ir G.......vadovauja jam. Ar ne laikas keistis. O kas liecia krepsiny nera normalios vadybos,todel verslininkai nenori investuoti pinigu y niekur. Buvo kazkoks verslininkas,pastovei priburkes Tobrinis- brazys{ar kaip ten jy},ateidavo miesto valdzios vyrai pasireklamuoti ir alaus pagerti...bet pati tvarka niekam nerupejo...visi reklamos ir svetimu pinigu norejo....o ka padare zalias, su tuo jaunu piemeniu vadinamu direktorium su mergaiciu krepsiniu...pasipelno,prasuko litus ir viskas. Mielieji pirmiausia susitvarkykit vidu, issivalykit ŠŪDA.
Įvertinimas:
+3
(vertina tik prisijungę)
2010-09-16 21:40
Anonimas
dar tas apuokas mazai pinigu praplove,kad po metu vel svajoja apie ta pati cirka??? paaiskinkit man jis durnas ar tik tokiu apsimeta??
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2010-09-16 20:02
nesvarbu
Jeigu Agento ir Zimnickaus ketinimai rimti , tj žvaliauskas gali pamirst ta savo komandą
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2010-09-16 19:47
nesvarbu
http://www.miesto.lt/index.php?option=co... cia verta paskaityti apie Marijampolės krepšinio ateitį .
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2010-09-16 19:47
jo
nu jo, jei žvaliauskas pasakė taip ir bus. Pastatys salę... cirkų cirkas...Ką jis čia paisto apie Marijampolės krepšinio piramidę.. Kloaunų kloaunas, daunų daunas.
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2010-09-16 17:39
zedasxxO kas apie RKL komandas Marijampolės,tai vienintelė "Mantinga" neblogai žaidžia,o "KK Kadis" tai gan prastai pasirodė praeitą sezoną,gan prastai...


Kad Kady viens jaunimas losia,pagrinde kas geresni is 93-92 ZSM
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2010-09-16 17:10
mantas
sūduva mldc. Ir ju antras treneris jaruševičius
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2010-09-16 17:10
asdAD
ne i tema,kada prasides RKL?
Įvertinimas:
+3
(vertina tik prisijungę)
2010-09-16 16:29
Anonimas
apskritai Nei VIlniuje nei Kaune nera 4 komandu kurios zaistu LKL.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2010-09-16 15:54
O kas apie RKL komandas Marijampolės,tai vienintelė "Mantinga" neblogai žaidžia,o "KK Kadis" tai gan prastai pasirodė praeitą sezoną,gan prastai...
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2010-09-16 15:50
Tegul Zavaliauskas isvardija 4 stiprias Vilniaus komandas, ir 4 stiprias Kauno komandas, :D juk be Ryto ir Zalgirio nera labai geru komandu siuose regionuose .
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2010-09-16 15:42
dainiuz
o tai ka jie jau cia buvo uzsipirke???
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2010-09-16 15:37
O kas apie tas skolas,tai jos tikrai nėra didelės,vos keli tūktančiai.....jeigu kam įdomu,tai čia straipsnis šiandieniniame Marijampolės laikraštyje "Suvalkietis" http://www.ipix.lt/images/90000096.jpg
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 22

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas