„Lietuviškų“ klubų dvikovoje NCAA geriau pasirodė Žydrūnas Račkauskas, tačiau jo „Virginia Wise“ turėjo pripažinti Tado Mankevičiaus „VMI Keydets“ pranašumą – 50:80 (26:41, 24:39).

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penketuose. Gynėjas Ž.Račkauskas rungtyniavo 28 minutes ir pelnė 10 taškų (3/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei dukart suklydo.

„Centras“ T.Mankevičius per 15 minučių pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškių), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo ir du kartus prasižengė.

Trečią pralaimėjimą patyrė Vytauto Tatarūno „Tulane Green Waves“ ekipa, išvykoje nusileidusi „Valparaiso“ universitetui – 72:79 (24:32, 48:47). Lietuvis per 4 minutes prametė po dvitaškį ir tritaškį, atkovojo kamuolį ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

Rezas 72:79... kur as ji maciau neseniai :DDD