Trečiąjį pralaimėjimą iš eilės Rusijos krepšinio Superlygoje patyrė Kazanės „Uniks“ krepšininkai, šeštadienį išvykoje 82:95 (23:22, 16:29, 23:20, 20:24) nusileidę Maskvos „Dinamo“ ekipai.

Rezultatyviausias pralaimėjusių komandoje buvo Kšyštofas Lavrinovičius, per 34 minutes pelnęs 20 taškų (2/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 10/14 baudų). Lietuvis taip pat atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo net 10 pražangų, atliko rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus prasižengė.

Saulius Štombergas ant parketo praleido 32 minutes ir pelnė 10 taškų (1/1 dvitaškio, 2/7 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir keturis kartus prasižengė.

„Dinamo“ komandoje, iškovojusiose šeštą pergalę per aštuonis mačus, rezultatyviausias buvo Mire'as Chatmanas – 25 taškai.

„Uniks“ po šios nesėkmės smuktelėjo į šeštąją turnyrinės lentelės vietą. Prieš tai jie buvo laimėję pirmas šešias rungtynes ir ilgai pirmavo.

Vienvaldžiais lygos lyderiais išliko Maskvos CSKA, 87:57 (18:15, 30:16, 14:14, 25:12) sutriuškinę Rostovo „Lokomotiv“. Tai buvo vienuoliktoji maskviečių pergalė per 12 rungtynių.