Praėjusi naktis Nacionalinėje studentų atletų asociacijoje buvo pažymėta pratęsimais. Dvi komandos, kuriose rungtyniavo lietuviai, pergales šventė po trijų bei keturių pratęsimų.

Įspūdingą pergalę pasiekė „Rice Owls“ komanda, kuri savo pranašumą prieš „Utah Utes“ įrodė net po trijų pratęsimų – 94:96 (37:31, 32:38, 10:10, 11:11, 6:4).

Paulius Packevičius per 12 minučių prie pergalės prisidėjo 6 taškais (1/1 dvitaškio, 4/5 baudų). Lietuvis atkovojo kamuolį, kartą jį perėmė, blokavo metimą ir prasižengė 4 kartus.

Dar įspūdingiau rungtynes laimėjo „Southern Mississippi Golden Eagles“, net po keturių pratęsimų įveikę „New Orleans Privateers“ – 83:78 (25:27, 24:22, 8:8, 10:10, 7:7, 9:4).

Nugalėtojų gretose rungtyniavęs Donatas Visockis per minutę atkovojo vieną kamuolį ir daugiau nepasižymėjo.

Sėkmingas Pauliaus Morkeliūno žaidimas atvedė „Long Island Blackbirds“ į pirmąją pergalę šį sezoną. Ji 59:56 (39:27, 20:29) įveikė „New Hampshire Wildcats“.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs P.Morkeliūnas per 21 minutę pelnė 16 taškų (4/5 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 2/3 baudų) ir buvo rezultatyviausias komandoje. Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, sykį jį perėmė, bet 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Penktą pergalę šeštose rungtynėse iškovojo „Old Dominion Monarchs“, 79:53 (37:23, 42:30) nugalėję „East Carolina Pirates“.

Valdas Vosylius per 14 minučių nugalėtojams pelnė 5 taškus (2/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/3 baudų), atkovojo 7 kamuolius, kartą jį perėmė, bet 3 sykius suklydo ir tiek pat kartų prasižengė.

Dar vieną nesėkmę patyrė „Pepperdine Waves“ komanda, 55:71 (23:33, 32:38) nusileidusi „Wisconsin Badgers“ ekipai. Tai buvo ketvirtoji „Pepperdine“ universiteto nesėkmė penktose rungtynėse.

Pralaimėtojams Tomas Pranciliauskas per 8 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškio, 0/2 tritaškių) ir atkovojo kamuolį.

„Lietuviškų“ universitetų dvikovoje triumfavo „Hartford Hawks“, 76:72 (35:34, 41:38) įveikę „Maine Black Bears“.

Alexas Zimnickas aikštėje praleido 3 minutes ir į pergalę taškų neįdėjo. Jis atkovojo kamuolį, kartą suklydo ir sykį prasižengė.

Pralaimėtojams Freddy Petkus per 23 minutes surinko 9 taškus (2/4 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, bet prarado 3 kamuolius ir 5 kartus prasižengė.

Be pralaimėjimų ir toliau šį sezoną žengia „Texas A&M Aggies“, 60:55 (33:18, 27:37) įveikę „Penn State Nittany Lions“. Tai buvo ketvirtoji „Texas A&M“ pergalė šį sezoną.

Pasaulio jaunimo (iki 21 metų) čempionas Antanas Kavaliauskas per 6 minutes į pergalę įdėjo 5 taškus (2/3 dvitaškių, 1/2 baudų). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius ir kartą prasižengė.

Eilinę nesėkmę patyrė tris lietuvius savo gretose turintis „American University Eagles“ komanda, kuri 50:81 (26:42, 24:39) buvo priversta pripažinti „Ohio Bobcats“ pranašumą. „American“ pralaimėjo visas penkerias šio sezono rungtynes.

Startiniame penkete mačą pradėjęs Arvydas Eitutavičius per 24 minutes surinko 6 taškus (2/4 dvitaškių, 0/6 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Linas Lekavičius per 19 minučių pelnė 9 taškus (4/7 dvitaškių, 1/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, bet 3 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

Paulius Joneliūnas į aikštę neišbėgo.

Ketvirtą pergalę penktose rungtynėse pasiekė „Hofstra Pride“ komanda, 79:65 (43:25, 36:40) nugalėjusi „Delaware Fightin Blue Hens“.

Startiniame penkete rungtynes pradėjęs Aurimas Kieža per 34 minutes surinko 17 taškų (4/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 6/6 baudų), atkovojo 9, perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, bet sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Žygis Šeštokas per 9 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), bet kartą prasižengė.

Pasižymėti nepavyko ir Arminui Urbučiui, aikštėje praleidusiam 2 minutes ir per jas spėjusiam suklysti.

Triuškinančią nesėkmę patyrė „William & Mary Tribe“ komanda, 45:76 (20:42, 25:34) nusileidusi „Towson Tigers“.

Europos jaunimo (iki 20 metų) vicečempionas Laimis Kisielius per 17 minučių surinko 5 taškus (2/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, bet 4 kartus suklydo.

„Southern Methodirst Mustangs“ komanda 54:64 (23:33, 31:31) pralaimėjo „Oklahoma State Cowboys“ ekipai. Startiniame penkete mačą pradėjęs Donatas Račkauskas per 26 minutes surinko 8 taškus (4/6 dvitaškių, 0/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir kartą suklydo.

Kitas pralaimėtojų ekipos lietuvis Paulius Ritteris per 16 minučių surinko 4 taškus (1/1 dvitaškio, 2/3 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir po 3 sykius prasižengė bei suklydo.

Pralaimėjo ir „Tulane Green Wave“ komanda, kuri 68:80 (29:33, 39:47) neatsilaikė prieš „Fairfield Stags“. Vytautas Tatarūnas aikštėje praleido 5 minutes ir pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio), atkovojo kamuolį ir kartą suklydo.

Nesėkmę patyrė ir „Charleston Southern Buccaneers“, 50:64 (21:34, 29:30) pralaimėję „St.John's Red Storm“.

Giedrius Knyšas pralaimėtojų gretose žaidė vos minutę, per kurią prametė vienintelį baudos metimą ir taškų nepelnė.

Zhiurejau William&Marry - Towson Tigers macha...ejau vien del to, kad pazhiuret kaip Kisielius rungtyniauja. Persigandau...nors pradzhia visa nieko...pirma W&M ataka ir alley-up'as Kisieliui - gaila vaikis neidejo, bet 2 tashkus pelne. O tada ir prasidejo triushkinimas...22:5...42:20 ir taip toliau;) Dar nepasibaigus pirmam keliniui galvojau "Gal ash jau geriau eisiu"...tiesiog baisu buvo zhiureti...apgailetina visa V&M komanda...mazhiukai ishvis nezhino ka daryt su kamuoliu...aukshtaugiai - vien pazhiurejus i juos ishkart mintis kyla, kad jie turbut gyveno ir uzhaugo ypatingai stipraus radiacinio poveikio zonoje. Nereikia kaltinti Amerikos, kad ji atseit sugadina jaunima...jie patys daro didzhiule klaida pasirinkdami tokio lygio komandas...nemanau kad dvyliktokas gales ypatingai tobuleti rungtyniaudamas su ahstuntokais. Ten net kovos nebuvo. Visa CAA konferencija atrodo apgailetina...o joje rungtyniauja nemazhai ir lietuviu. Jei jie galvoja apie krepshininko karjera tada jie jau zhluge...jei mokslai galvoje tada viskas tvarkoje. Ish visu shiuo metu NCAA rungtyniaujanchiu lietuviu stebeti galima tik Pociu, kuris neveltui atsirado Duke komandoje ir jam tai bus didelis pliusas...visi kiti - Vokietijos antroje, Portugalijos ar Lenkijos lygose vidutinishkai po 10 minuchiu rungtyniaus.