Penktąją pergalę LKL pirmenybėse šventė Kauno „Žalgiris“, kuris Kėdainiuose 80:66 (19:20, 16:16, 19:17, 26:13) nugalėjo „Nevėžį“. Šis rezultatas įrašytas ir į BBl turnyrinę lentelę, kur žalgiriečiai pirmauja laimėję visas 14 rungtynių.

Rungtynės taškas į tašką vyko pirmoje mačo pusėje. „Nevėžiui“ pavyko sustabdyti žalgiriečius, kurie per pirmus du ketvirčius nesugebėjo įsibėgėti.

Visgi trečiąjį ketvirtį „Žalgiris“ pradėjo 8 taškais be atsako ir atitrūko 43:36 (23-ąją min.). Tačiau „Nevėžis“ atitrūkti favoritams neleido – sėkmingai stabdę varžovų atakas kėdainiečiai po trijų ketvirčių atsilikinėjo minimaliu vieno taško skirtumu.

Lemiamą mačo dalį kur kas sėkmingiau sužaidė labiau patyrę kauniečiai. Ketvirtajame kėlinyje pamažu krovęsi pranašumą žalgiriečiai įpusėjus kėliniui jau turėjo dviženklę persvarą, o pergalę šventė 14 taškų skirtumu.

„Nevėžis“: Mindaugas Sakalauskas 17 taškų (10 atk. kam.), Paulius Počiuipa 14 (7 atk. kam.), Gediminas Maceina 13 (5 rez. perd., 6 kld.), Gytis Sirutavičius 10.

„Žalgiris“: Darjušas Lavrinovičius 29 (9 atk. kam.), Jonas Mačiulis 23 (8 atk. kam.), Larry Ayuso 12, Vidas Ginevičius 7 (9 rez. perd.).

„Žalgirio" vyriausiasis treneris Antanas Sireika po rungtynių sakė, kad šis mačas ir negalėjo būti lengvas, mat Kėdainių klubas pastaruoju metu demonstruoja kokybišką krepšinį.

„Mūsų komandoje nebuvo dviejų pagrindinių centro puolėjų – Tanokos Beardo ir Pauliaus Jankūno, todėl gerai, kad taip naudingai pasirodė Jonas Mačiulis ir Darjušas Lavrinovičius. Pastarojo stabilus žaidimas jau nebestebina. Taip pat būtų galima išskirti Larry Ayuso ir Vidą Ginevičių“, – „Žalgirio“ tinklalapiui internete sakė A.Sireika.

„Šiame mače man teko daug eksperimentuoti, netgi Simonas Serapinas žaidė ketvirtuoju numeriu. Mūsų krepšininkai yra aukšto meistriškumo ir įrodė, kad gali žaisti ir ne savo pozicijoje, jei to reikalauja situacija. Per pirmuosius du kėlinius daugiau laiko aikštelėje praleido jaunieji krepšininkai, norėjome ekipos lyderius kuo šviežesnius išlaikyti iki pat rungtynių galo, saugojome J.Mačiulį, kuris jau trečiajame kėlinyje turėjo tris pražangas", – apie rungtynes kalbėjo strategas

gaidiskesnio zaidejo nera uz gineviciu!!! lai pyzsina jis is Z!!!
2005-12-05
pats tu balvonas!!! as nekenciu gineciciaus!!!1 ti mano komentara iseme!!!