Ketvirtąją nesėkmę Italijos krepšinio čempionate patyrė Sienos „Montepaschi“ ekipa. „Lietuviškas“ klubas 68:74 (21:19, 8:12, 11:22, 28:21) nusileido Romos „Lottomatica“ komandai.

Lemiamą persvarą namie rungtyniavę „Lottomatica“ krepšininkai įgijo po didžiosios pertraukos. Trečiąjį mačo kėlinuką laimėjusi 11 taškų skirtumu, Romos ekipa atitrūko ir išsaugojusi pranašumą iki mačo pabaigos šventė pergalę.

Pasiekti pergalės „lietuviškai" komandai neleido ir laimėta kova dėl atšokusių kamuolių (40 ir 31). „Lottomatica“ žaidėjai daug sėkmingiau atakavo krepšį: dvitaškius metė 57,1 (20/35) procento taiklumu, o iš toli atakavo 41,7 (5/12) procento taiklumu. Sienos klubas iš šių pozicijų metė atitinkamai 40,6 (13/32) ir 28,1 (9/32) procento taiklumu.

Rimantas Kaukėnas buvo rezultatyviausias pralaimėjusių ekipoje. Per 28 minutes lietuvis pelnė 16 taškų (3/6 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau 3 sykius prasižengė.

Mindaugas Žukauskas per 10 minučių taškų nepelnė (0/1 tritaškio), atkovojo 1 kamuolį ir 3 kartus prasižengė.

Šeštąją nesėkmę pirmenybėse patyrė Kantu „Vertical Vision“ klubas, 78:83 (12:24, 19:20, 21:21, 26:18) nusileidęs Livorno „Basket“ komandai.

Nuo susitikimo pradžios dviženkliu skirtumu atsilikusi Kantu ekipa nesugebėjo pasivyti varžovų ir buvo priversta pralaimėti trečiąjį kartą iš eilės.

Mindaugas Katelynas pralaimėjusiems per 10 minučių surinko 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau 3 kartus prasižengė.