Įspūdingą pergalę NCAA varžybose iškovojo stipriausia studentų lygos komanda laikoma „Duke Blue Devils“ ekipa. Po paskutinę sekundę pataikyto metimo iš aikštės vidurio ji 77:75 (35:36, 42:39) palaužė „Virginia Tech Hokies“.

Likus žaisti keturias su puse minutes Duke'o krepšininkai pirmavo 11 taškų skirtumu, tačiau šį pranašumą iššvaistė ir per paskutinę ataką turėjo vytis savo varžovus.

Turėję vos 1,6 sekundės, jie surengė ataką ir Seanas Dockery pataikė metimą iš beveik 12 metrų atstumo.

„Kai kamuolys paliko ranką, tikrai atrodė, kad tai geras metimas. Nesistengiu būti pasipūtęs, tačiau tikrai žinojau, kad turiu galimybę pataikyti. Per treniruotes tokių metimų nemėtau, tačiau manau, kad pataikyčiau vieną iš 30“, – po rungtynių šypsojosi S.Dockery.

Iš viso šiose rungtynėse jis pelnė 19 taškų. Rezultatyviau rungtyniavo tik Sheldenas Williamsas, pelnęs 21 tašką ir po krepšiais sugriebęs net 19 kamuolių.

Duke'ui atstovaujantis lietuvis Martynas Pocius per 8 minutes pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškių) ir kartą prasižengė.

Kitose sekmadienio rungtynėse Lauryno Mikalausko „Virginia Cavaliers“ 54:63 (17:29, 37:34) nusileido „Gergia Tech Yellow Jackets“ ir pralaimėjo antrą kartą per penkerias rungtynes. Lietuvis per 30 minučių pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškių), atkovojo 8 kamuolius, vieną perėmė, kartą suklydo ir keturis kartus prasižengė.

prasideda vis sunkesnes ir sunkesnes varzybos.Pasivaiksciojimu nebus ir Duke, kaip pacioj pradzioj po 40 tasku laimedavo.