Darius Songaila sužaidė sėkmingiausias rungtynes šį sezoną, tačiau Čikagos „Bulls“ (8 perg. – 8 pral.) patyrė nesėkmę. Namuose žaidę buliai po permainingos kovos94:102 (23:23, 28:31, 20:26, 23:23) turėjo pripažinti Dalaso „Mavericks“ (12-5) pranašumą.

Likus 4 minutėms iki mačo pabaigos „Bulls“ priartėjo iki 91:92. Čikagos krepšininkai turėjo progą išsiveržti į priekį, tačiau „Mavericks“ aukštaūgis DeSagana Diopas blokavo du šeimininkų metimus, tarp kurių – ir lietuvio D.Songailos.

Visgi D.Songaila sužaidė sėkmingiausias rungtynes šį sezoną. Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs puolėjas aikštėje praleido 31 minutę, pelnė 13 taškų (6/8 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų) ir pasiekė sezono rezultatyvumo rekordą.. Be to, jis atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet 3 sykius prasižengė.

„Bulls“ jau mačo pradžioje neteko pagrindinio įžaidėjo Kirko Hinricho, kuris patyrė alkūnės traumą trečiąją susitikimo minutę. Dėl kojos traumos prieš didžiąją pertrauką iš rikiuotės iškrito ir „Mavericks“ įžaidėjas Jasonas Terry.

„Bulls“: Benas Gordonas 26 taškai, Luolas Dengas 25, Darius Songaila 13, Andresas Nocioni 11.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 35, Marquisas Danielsas 18 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Adrianas Griffinas 14 (12 atk. kam.), Devinas Harrisas (10 rez. perd.) ir Keithas Van Hornas po 13.

Kiti rezultatai:

Los Angeles Clippers - Miami Heat 99-89
Utah Jazz - Minnesota Timberwolves 77-91
Orlando Magic - San Antonio Spurs 85-110

bn.lt neparase svarbios detales, tai reportuoja slam.lt :) Per didziaja kliperiu ir heat rungtyniu pertrauka ziurovas is sales (22 metu vidurines mokyklos matematikos mokytojas), stovedamas nugara i krepsi, pataike metima is aikstes vidurio. Uz tai jis laimejo nauja automobili.