„Šiauliai“ nutraukė Klaipėdos „Neptūno“ pergalių seriją savo aikštėje. Uostamiesčio klubas iki antradienio (12.06) dvikovos su šiauliečiais buvo pasiekę keturias pergales iš eilės, tačiau patyrė nesėkmę 80:89 (19:25, 12:19, 18:33, 31:12).

Klaipėdos komandai nedaug trūko iki stebuklo. 29-ąją rungtynių minutę „Šiaulių“ persvara siekė net 31 tašką (75:44), tačiau šeimininkai nusileisti neketino.

Sužaidus tris ketvirčius „Neptūnas“ turėjo 28 taškų deficitą, o septynių ketvirtojo kėlinio minučių atkarpą laimėjo 17:1. Tai leido „Neptūnui“ priartėti iki 66:78.

Po Jerome'o Colemano taiklaus tolimo metimo skirtumas tarp ekipų sumenko iki 6 taškų (75:69, 39-ąją min.). Tačiau pats amerikietis palaidojo visas „Neptūno“ viltis.

Dariui Pakamaniui pataikius vieną baudą iš dviejų, J.Colemanas prametė iš toli. Vėliau įžaidėjas dar kartą atakavo netaikliai iš tritaškio zonos, o tuoj pat prametė ir dvitaškį. Baudas sėkmingai metę svečiai iškovojo pergalę.

„Šiauliai“ iniciatyvą turėjo nuo mačo pradžios, gynyboje uždusinę klaipėdiečius. Artūras Masiulis per du kėlinius pelnė 9 taškus ir atkovojo 9 kamuolius (iš jų 7 puolime), labiausiai prisidėjęs prie sėkmingo šiauliečių pasirodymo. Atkovoti kamuoliai puolant buvo viena pagrindinių „Šiaulių“ pergalės priežasčių. Svečiai sugriebė 19 kamuolių puolime, įskaitant du labai svarbius priešpaskutinę mačo minutę.

„Neptūnas“: Vaidotas Pečiukas 20 taškų, Marcas Mazuras 18, Jerome'as Colemanas 17 (3/8 tritaškių), Vitalijus Stanevičius 9 (10 atk. kam.).

„Šiauliai“: Rolandas Vaičiūnas 17, Darius Pakamanis 16, Vaidas Pauliukėnas 13, Artūras Jomantas 12, Artūras Masiulis 11 (11 atk. kam.).

Itin prastą žaidimą demonstravo į Klaipėdą grįžęs Mantas Ruikis. Po ketvirčių metų, praleistų „Neptūne“, snaiperis šiemet apsivilko „Šiaulių“ marškinėlius. Visgi pirmoji dvikova prieš buvusį klubą M.Ruikiui buvo prasta. Startiniame penkete pasirodęs klaipėdietis nepelnė nė taško, prametęs visus 7 metimus, iš kurių 5 – tritaškiai.

Per daug atsipalaidavo Siauliai rungtyniu gale tai ir pasivijo. Kiek pastebejau siemet Siauliai daznai rungtynese ipuola i duobe is kurios kartais nebeislempa (geriausias pvz rungtynes Fiba taurej, kai ziadzia lygus su lygiais ir atkarpa 20:0). Manau Rudys kartais nesugeba gerai vadovauti zaidimui.
2005-12-06
+1
tikria buvo vertas pralaimejimo... ir dar kokio... tris kelinius ruke, galiausiai suprato, kad reikia zaisti... tik per velai... ryskiai per velai...
2005-12-06
Nepasakyčiau kad jau Milišauskas labai gerai sužaidė jei ne tie 8 reb tai būtų išvis... 6 taškai, 5 klaidos
2005-12-06
ka tu cia dabar kalbi "buvo verti pergales" varzybos tesiasi ne 10 o 40min ir jas visas reikia atzaist :))
2005-12-06
"neptunas nebuvo vertas pralaimejimo" tu gal ble nesveikas, po 3 keliniu minus 28 buvo ir jie buvo verti pergales!
2005-12-06
-1
Neptunas nebuvo vertas pralaimejimoi,ketvirtam keliny puikiai sulose. Jej visada taip los vius nugales. Stanevicius,Peciukas,Milisausk as saunuoliai!!!