Per penktąjį ULEB taurės varžybų turą „lietuviškoms“ komandoms sekėsi panašiai kaip ir per ankstesnius turus. Penktuosius pralaimėjimus patyrė „Alba“ ir „Anwil“ komandos, o „Uniks“ ekipa pelnė penktąją pergalę. Vienintele banguotai žaidžiančia ekipa išlieka „Ventspils“ – jos sąskaitoje 3 laimėjimai ir 2 nesėkmės.

A grupė

Penktąjį pralaimėjimą patyrė Berlyno „Alba“ ekipa. Ji išvykoje 78:88 (22:20, 14:15, 24:21, 18:32) nusileido Ventspilio „Ventspils“ klubui. Po trijų kėlinių vokiečiai turėjo 4 taškų pranašumą, tačiau itin nesėkmingai sužaidę paskutiniąsias 10 minučių persvarą iššvaistė ir pralaimėjo mačą dviženkliu skirtumu.

Marijonas Petravičius nugalėtojams per 21 minutę pelnė 7 taškus (2/6 dvitaškių, 3/7 baudų), po krepšiais sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, tačiau po 2 sykius suklydo ir prasižengė.

Martynas Mažeika Berlyno komandai per 11 minučių surinko 3 taškus (1/3 dvitaškių, 1/1 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, tačiau 2 sykius taisykles pažeidė pats.

Salonikų „Aris“ – Sofijos „Lukoil Akademik“ 97:91.
Brė „Euphony“ – Madrido „Adecco Estudiantes“ 78:80.

B grupė

Pirmosios pergalės ir toliau nepavyksta pasiekti Vloclaveko „Anwil“ komandai. Šįkart ji išvykoje 62:70 (12:21, 11:21, 20:19, 19:9) pralaimėjo Atėnų „Panionios“ ekipai ir patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

Įpusėjus rungtynėms lenkai turėjo 19 taškų deficitą, kurio panaikinti jiems nebepavyko. Per ketvirtąjį kėlinuką Vloclaveko krepšininkai sumažino skirtumą iki 8 taškų, tačiau laimėti mačo jiems nebepavyko.

Marius Prekevičius per šį mačą pasirodė itin nesėkmingai. Jis per 19 minučių pralaimėjusiems pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 0/1 baudų), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, tačiau net 5 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė. Viso lietuvis surinko -7 naudingumo balus.

Vršaco „Hemofarm“ – Vilerbano „Asvel“ 74:77.
Emilijos Redžo „Landi Renzo“ – Amsterdamo „Demon astronauts“ 93:59.

C grupė

Be kluptelėjimų C grupėje toliau žengia Kazanės „Uniks“ krepšininkai. Jie išvykoje 88:75 (13:24, 18:13, 23:18, 34:20) palaužė Stambulo „Besiktas“ komandą.

Iki rungtynių pabaigos likus 10 minučių turkai dar pirmavo minimaliu skirtumu, tačiau galingai puolime ketvirtąjį kėlinuką sužaidę „Uniks“ žaidėjai pelnė ketvirtąją pergalę.

Sėkmingai Kazanės ekipoje pasirodė lietuviai, buvę vieni naudingiausių komandoje.

Saulius Štombergas per 33 minutes pelnė 15 taškų (3/5 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, bei kartą pats pažeidė taisykles.

Kšyštofas Lavrinovičius aikštelėje praleido 27 minutes ir pelnė 12 taškų (4/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/1 baudų), po krepšiais sugriebė 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, blokavo 1 metimą, tačiau po 2 sykius suklydo ir prasižengė.

Belgrado „Zeleznik“ – Alikantės „Etosa“ 70:62.
Kelužo „Sintra“ – Šarlerua „TEC Spirou“ 69:89.