Trečiąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje šventė Kėdainių „Nevėžis“, namuose 84:64 (21:13, 19:17, 22:20, 22:14) nugalėjęs Vilniaus „Sakalus“. „Nevėžio“ pergalę lėmė įspūdingas praėjusio mėnesio naudingiausio BBL žaidėjo Mariaus Janišiaus pasirodymas.

Per pirmus du ketvirčius M.Janišius pelnė 19 taškų bei atkovojo 12 kamuolių, labiausiai prisidėjęs prie to, kad Kėdainių klubas pirmautų 40:30.

„Sakalai“ apylygiai su varžovais kovojo tris minutes, po kurių rezultatas buvo lygus 7:7. Tuomet šeimininkai spurtavo 16:6, o per šią atkarpą 8 taškus pelnė M.Janišius. „Nevėžis“ atitrūko 10 taškų pranašumu – 23:13 (11-ąją min.).

Solidų pranašumą šeimininkai laikė iki trečiojo kėlinio pabaigos, tačiau 27-ąją minutę „Sakalams“ pavyko priartėti iki 47:53. Tuomet du taškus pelnė Gytis Sirutavičius, o po Ryčio Adomavičiaus tritaškio Kėdainių ekipa vėl atitrūko 11 taškų (58:47, 28-ąją min.).

Triuškinančią persvarą „Nevėžis“ įgijo paskutiniajame kėlinyje. Pirmaudami 11 taškų skirtumu (66:55, 34-ąją min.), kėdainiečiai laimėjo atkarpą 12:3 ir įgijo 20 taškų pranašumą (78:58, 37-ąjją min.).

„Nevėžis“: Marius Janišius 21 taškas (10/13 dvitaškių, 21 atk. kam., 4 rez. perd.), Žydrūnas Stankus 18 (8/11 dvitaškių, 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Mindaugas Sakalauskas 14, Paulius Počiuipa 11, Gediminas Maceina 9.

„Sakalai“: Rolandas Skaisgirys ir Rolandas Matulis po 15, Erikas Kučiauskas ir Justas Sinica po 11, Eligijus Redeckas 6.

„Nevėžis“ įspūdingu skirtumu laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių. Šeimininkai atkovojo 54 kamuolius, o Vilniaus krepšininkai – vos 20.