Pergalę NBA pirmenybių reguliariajame sezone šventė Čikagos „Bulls“ (9 perg. – 8 pral.), kuriam atstovauja Darius Songaila. Lietuvio ekipa praėjusią naktį išvykoje 102:93 (20:22, 24:29, 35:17, 23:25) įveikė Orlando „Magic“ (7-11), kuri patyrė penktąją nesėkmę iš eilės.

Net nebestebina, jog „Bulls“ vedliais į pergalę tampa atsarginiai žaidėjai. Iki šiol vos ketverias rungtynes žaidęs bei iš viso 16 taškų sąskaitoje turėjęs Jannero Pargo surinko 23 taškus, o Luolas Dengas į savo sąskaitą įsirašė 22 taškus.

Tuo tarpu startiniame „Bulls“ penkete pirmą kartą šį sezoną pasirodęs vienas Čikagos ekipos lyderių Benas Gordonas sužaidė ne patį sėkmingiausią mačą. Iki šiol vidutiniškai pelnydavęs 15,5 taško, šįsyk gynėjas surinko 11 taškų.

Aštuonerias pastarąsias rungtynes praleidęs J.Pargo trečiajame kėlinyje pataikė iš toli ir padidino „Bulls“ persvarą iki 51:44. Aidint finalinei sirenai J.Pargo iš savo aikštės pusės mestas kamuolys skrodė tinklelį, o „Bulls“ atitrūko 79:68.

Nors likus kiek mažiau nei 7 minutėms „Magic“ priartėjo iki 80:81, netrukus Čikagos ekipa laimėjo atkarpą 14:3, o J.Pargo tritaškis likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos palaidojo Orlando ekipos viltis.

D.Songaila per 33 minutes pelnė 9 taškus (2/7 dvitaškių, 5/6 baudų) ir prisidėjo prie to, kad „Bulls“ atsarginiai žaidėjai per šias rungtynes pelnytų daugiau taškų nei startinio penketuko krepšininkai. Lietuvis dar atkovojo 3, perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet 3 kartus prasižengė.

„Magic“: Dwightas Howardas 17 taškų (16 atk. kam.), Steve'as Francisas 16, Tonny Battie 14, Hedo Turkoglu 12, DeShawnas Stevensonas ir Jameeras Nelsonas po 10.

„Bulls“: Jannero Pargo 23 (5/8 tritaškių), Luolas Dengas 22 (10 atk. kam.), Mike'as Sweetney 12, Benas Gordonas ir Andresas Nocioni po 11.

•

Trečią kartą iš eilės pralaimėjo Naujojo Orleano/Oklahomos „Hornets“ (8-10). Arvydo Macijausko ekipa namie 87:101 (24:31, 24:28, 23:24, 16:18) nusileido Bostono „Celtics“ (8-10) komandai.

Dvejas pastarąsias rungtynes žaidęs A.Macijauskas šį kartą į aikštę vėl neišbėgo.

„Hornets“: Davidas Westas 29, Chrisas Paulas 16 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), J.R.Smithas 11.

„Celtics“: Paulas Pierce'as 28 (12 atk. kam.), Ricky Davisas 26, Markas Blountas 19, Alas Jeffersonas 16.

Golden State Warriors - Phoenix Suns 110-118

Songaila kazkodel vien tik is 5-6 metru meto, todel ir mazina taip smarkiai...
2005-12-08
macui ragai
2005-12-08
nuva macas gavo sansely, nepasinaudojo tai dabar sedes ilgai.. bet visgi nu ir zasinas tas hornets treneris, kai apie savo komanda taip sneka - komandines dvasios tikrai nepakelia jis.
2005-12-08
slam.lt ir vel raportuoja :)
Regis, kad Macui artimiausiu metu nieko gero nesisviecia... Viename interviu Honertsu vyr. treneris sake: "as ziuriu i musu komanda, o ten yra tik sesi zaidejai, kuriuos galeciau isleisti zaisti, ir viskas".
Itariu, kad Macas tikrai nera vienas is ju...
2005-12-08
Songaila jau normaliai žaisti gauna, o ne taip kaip sezono pradžioje po 12 minučių :)) galėtų per tas 33 minutes ir daugiau kažką nuveikti bent 15 įmest ir 8 reb padaryt :)