„Lietuvos telekomas“ pasiekė saldų revanšą prieš „Dinamo“

2005-12-08 20:16
Rokas Buračas, „BasketNews.lt“ koresp.

„Per trečiąjį ketvirtį pademonstravome pavyzdinę gynybą – tai buvo komandos raktas į pergalę“, – po pasiekto revanšo prieš vienas C grupės lyderių Maskvos „Dinamo“ krepšininkes tvirtino vyriausiasis „Lietuvos telekomo“ ekipos treneris Algirdas Paulauskas.

Sunkiai susitikimą pradėjusios vilnietės laimėjo rungtynes 71:51 (12:19, 23:13, 19:5, 17:14) ir atsirevanšavo rusėms už pralaimėjimą pirmajame rate 43:52.

Rungtynių pradžioje „Lietuvos telekomui“ keturias su puse minutės nesisekė pelnyti taškų, o varžovės jau buvo spėjusios įmesti septynis (0:7). Ketvirčio pabaigoje skirtumas buvo šoktelėjęs iki 9 taškų (8:17), tačiau vilnietėms po pertraukėlės pavyko pavyti įsibėgėjusias ruses.

„Džiugu, kad mūsų komanda esant tokiai sunkiai situacijai nebe pirmą kartą sugeba pavyti varžoves. Žaidėjų patirtis neleidžia joms nuleisti rankų“, – pažymėjo A.Paulauskas.

Jis akcentavo puikią auklėtinių gynybą ir pasiaukojamą kovą dėl atšokusių kamuolių – būtent tai buvo pagrindinės pergalės priežastys. Per trečiąjį kėlinuką leidusios rusėms pelnyti vos 5 taškus, o pačios įmetusios 19 vilnietės įgijo 17 taškų pranašumą ir nulėmė mačo baigtį.

Trečiojo kėlinio pabaigoje kairiosios kojos čiurną pasitempė „Lietuvos telekomo“ amerikietė Jennifer Derevjanik, kuri daugiau aikštelėje nepasirodė. Komandos treneriai dar nežino, ar žaidėja susižeidė rimtai. Tai paaiškės po išsamesnių tyrimų, kurie bus atliekami penktadienį (12.09).

„Lietuvos telekomui“: Jurgita Štreimikytė 24 taškai (11 atk. kam.), Katie Douglas 20 (14 atk. kam., 5 per. kam.), Irena Baranauskaitė 9 (11 atk. kam.), Sandra Valužytė 8 (7 atk. kam.), Rima Valentienė 7, Jennifer Derevjanik 2, Ieva Kublina 1.

„Dinamo“: Tammy Sutton-Brown 13 (12 atk. kam.), Liudmila Sapova 9.

nu nerealu!!! LIETUVA valde valdo ir valdys!!! :)