Penktąją pergalę iš šešių galimų ketvirtadienį (12.08) iškovojo Kauno „Žalgirio“ ekipa ir pratęsė pergalingų rungtynių seriją – tai buvo trečiasis kauniečių laimėjimas iš eilės. Jie savo aikštelėje 72:63 (28:13, 13:21, 18:10, 13:19) palaužė Strasbūro IG krepšininkus.

„Žalgiris“ rungtynes pradėjo įspūdingu spurtu – 14:0, o pirmuosius taškus Prancūzijos čempionams Alvinas Youngas dviem baudų metimais pelnė tik įpusėjus pirmajam ketvirčiui.

Vis dėlto įsibėgėjusius kauniečius prancūzai sugebėjo sustabdyti ir 23-ąją rungtynių minutę komandas skyrė tik 3 taškai (43:40). Tačiau žalgiriečiai varžovams neleido perimti iniciatyvos ir baigiantis kėliniui susigrąžino solidžią persvarą. Ją LKL čempionai išlaikė iki pat susitikimo pabaigos.

Šiose rungtynėse neapseita ir be nuostolių – juos patyrė abi komandos. 32-ąją rungtynių minutę į Paulių Jankūną įsirėžęs A.Youngas prasikirto antakį, o pasaulio jaunimo čempionas varžovo kaktoje paliko dantį.

„Žalgiris“: Larry Ayuso ir Darjušas Lavrinovičius po 22 taškus, Paulius Jankūnas 9, Vidas Ginevičius 8.

SIG: Alvinas Youngas 13, Ricardo Greeras 12, K’Zellis Wessonas 10.

Pasiekęs penktąją pergalę „Žalgiris“ dėl mažesnio krepšių skirtumo santykio liko antroje turnyrinės lentelės vietoje. Grupės lydere išliko Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipa, kuri taip pat turi penkias pergales ir vieną nesėkmę.

Gerai pavare vyrai
2005-12-09
NU TAI KA VISUS SU PERGALE!!!ZALGIRIUKAS VALDO!!!:d)
2005-12-09
to: Kevinas
nu tai kad buvo kazkas, pats Paulius sake, kad atskilo dantukas
2005-12-09
nieko tiem dantim nebuvo.. krc.. parode kazka balta ant ranksluoscio ;]] durnas komentatorius: "turbut cia dantis!" ..greiciau dar durnesnio negro smegenys isbego nei jankuno dantys iskrito.. ;]
2005-12-09
che che lietuviai valdo !!! nesamone kad lietuva turi tik viena vieta euroleague? o tie smirdziai prancuzai 2. nesamone kazkokia!!!