„Panevėžys“ patyrė dar vieną nesėkmę Baltijos krepšinio lygoje. Ketvirtadienį namuose panevėžiečiai 69:73 (12:19, 15:16, 21:17, 21:21) pralaimėjo Tartu „Rock“ klubui iš Estijos.

Panevėžiečiai nesėkmingai pradėjo rungtynes ir nuo pat susitikimo pradžios leido varžovams išsiveržti į priekį. Nors sužaidus pusę pirmojo kėlinio šeimininkų atsilikimas sumažėjo iki 2 taškų (7:9), tačiau netrukus oponentai vėl spurtavo ir laimėjo ketvirtį 7 taškais.

Antrąjį kėlinį vėlgi sėkmingiau pradėjo Estijos ekipa. Jų pranašumas pasiekė 10 taškų – 12:22. Vėliau šeimininkai žaidimą išlygino, bet mažinti atsilikimo nesisekė. Prieš didžiąją pertrauką jis toliau siekė 8 taškus.

Trečiajame ketvirtyje situacija aikštėje pagaliau pasikeitė. Sužaidus keturias su puse minutės rezultatą išlygino Paulius Abramavičius – 41:41. Nors šeimininkai ir pavijo varžovus, tuoj pat vėl teko susitaikyti su atsiliekančiųjų vaidmeniu. Estai laimėjo atkarpą 10:0 ir pabėgo 51:43. Iki trečiojo kėlinio pabaigos vis dėlto panevėžiečiai sumažino atsilikimą iki 4 taškų.

Paskutiniame ketvirtyje praėjus 3 su puse minutės rezultatas vėl tapo lygus – 55:55. Pusiausvyra taikliu tritaškiu sugrąžino Tomas Gaidamavičius. Tačiau tada dviejose atakose iš eilės tritaškius pelnė Tanelis Teinas ir sugrąžino savo komandai 6 taškų pranašumą – 61:55. Toliau visą likusį laiką priekyje jau buvo svečiai, kurie ir šventė pergalę.

„Rock“: Tanelis Teinas 21 taškas (9 atk. kam.), J.S.Nashas 20 (9 atk. kam.), Asko Paade 10 (9 atk. kam.).

„Panevėžys“: Tomas Gaidamavičius 18, Giedrius Jankauskas 15 (10 atk. kam.), Osvaldas Mačernis 12 (7 atk. kam.), Saulius Kazevičius 10.

visi estu rezultatyviausi zaidejai atkovojo po 9 kamuolius :)