Rusijos krepšinio Superlygoje A buvo ketvirtadienį (12.08) buvo sužaistos vienerios rungtynės. Rūtenio Paulausko treniruojami Maskvos srities „Dinamo“ krepšininkai namie 67:91 (21:21, 13:27, 15:22, 18:21) neatsilaikė prieš Sankt Peterburgo „Dinamo“ ekipą.

Maskvos srities „Dinamo“ krepšininkams atsilaikyti pavyko tik pirmajame kėlinyje, kuris baigėsi lygiu rezultatu (21:21), per likusius tris ketvirčius Sankt Peterburgo ekipa susikrovė solidų pranašumą ir sutriuškino varžovus.

Andrius Giedraitis pralaimėjusiems per 28 minutes pelnė 16 taškų (3/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 10/10 baudų), atkovojo vieną kamuolį, vieną kartą komandos draugui perdavė rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas, tačiau 2 kartus prasižengė ir sykį suklydo.

Maskvos srities „Dinamo“: Andrius Giedraitis ir Lonzo Samuelis Hoskinas po 16 taškų, Valeri Daineko 11.
Sankt Peterburgo „Dinamo“: Vladimiras Veremeenko 25 taškai (12 atk. kam.), Kelly McCarty 15, Andrejus Ivanovas 11.

Maskvos srities „Dinamo“ su 5 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais turnyrinėje lentelėje žengia šešti.