Tel Avivo "Maccabi" klubas pergalingai pradėjo Izraelio lygos ketvirtfinalį. Be Šarūno Jasikevičiaus žaidęs Eurolygos čempionas pirmose rungtynėse šeštadienį savo aikštėje 97:74 įveikė Rišon Leziono "Maccabi" komandą. Serijoje iki 2 pergalių rezultatas tapo 1-0.

Rišon Leziono klubas yra vienintelis, šį sezoną sugebėjęs įveikti Tel Avivo krepšininkus jų arenoje.

Apylygis žaidimas klostėsi 14 rungtynių minučių, po kurių "Maccabi" pirmavo 30:28. Antrąjį ketvirtį Tel Avivo krepšininkai baigė spurtu 14:3 ir pabėgo į priekį 44:31.

Po didžiosios pertraukos "Maccabi" laimėjo dar vieną spurtą, šį kartą 21:3, ir įgijo solidžią 20 taškų persvarą - 51:31. Nugalėtojas jau buvo aiškus beprasidedant ketvirtajam kėliniui.

Šis ketvirtfinalio mačas buvo vienintelis, vykęs šeštadienį. Tel Avivo klubas paprašė atkelti rungtynes į sekmadienį, kadangi jau antradienį jo laukia Eurolygos ketvirtfinalio rungtynės su Pezaro "Scavolini" komanda.

TA "Maccabi": Anthony Parkeris 20, Maceo Bastonas 17 (6 atkovoti kamuoliai), Deonas Thomasas 14, Guras Shelefas 12, Nestoras Kommatos 10.
RL "Maccabi": Malikas Dixonas 13 (6 perimti kamuoliai), Mattas Minoffas 11 (6 rezultatyvūs perdavimai), Kevinas Sheppardas 10, Pini Levy 10.

Antrosios ketvirtfinalio rungtynės vyks po dviejų savaičių. Tel Avivo krepšininkai į Rišon Lezioną vyks balandžio 17 dieną.

2005-04-03 19:41