Nesėkmingai praėjusi NBA naktis susiklostė klubams, kurių gretose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos. Pergalę iškovojo tik Denverio „Nuggets“ ekipa, o kitoms trims komandoms teko pripažinti varžovų pranašumą.

„Nuggets“ (11 perg. – 9 pral.) pasiekė trečiąją pergalę iš eilės, svečiuose 100:92 (15:13, 27:30, 25:24, 33:25) įveikę Majamio „Heat“ (10-10). Vis dar be Shaquille'o O'Nealo žaidžianti Majamio ekipa pralaimėjo ketvirtą susitikimą iš eilės.

Į priekį abi komandas vedė 2003 metų NBA naujokų biržos trečiasis ir penktasis šaukimai – Carmelo Anthony ir Dwyane'as Wade'as. C.Anthony antrajame kėlinyje pelnė 13 taškų, o D.Wade'as trečiajame ketvirtyje iš eilės surinko 14 „Heat“ taškų.

Visgi C.Anthony sulaukė didesnės pagalbos iš komandos draugų, o tai lėmė „Nuggets“ sėkmę. Likus 2 minutėms „Heat“ pirmavo 92:88, tačiau rungtynes Denverio klubas baigė 12 pelnytų taškų be atsako ir šventė pergalę.

Linas Kleiza per 15 minučių prie pergalės prisidėjo 3 taškais (1/4 dvitaškių, 1/2 baudų). Lietuvis atkovojo 3 kamuolius ir 3 sykius pažeidė taisykles.

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 37 taškai (10 atk. kam.), Antoine'as Walkeris 17, Gary Paytonas 13.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 40, Marcusas Camby 18 (12 atk. kam.), Greggas Buckneris 14, Andre Milleris 12 (8 rez. perd.).

•

Nesėkmingai rungtynes baigė Klivlendo „Cavaliers“ (11-7) krepšininkai, savo aikštėje 100:109 (19:29, 27:25, 26:26, 28:29) nusileidę Naujojo Džersio „Nets“ (9-9) klubui.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Donyellas Marshallas tritaškiu išvedė „Cavaliers“ į priekį 90:89. Tačiau varžovai pelnė 9 taškus be atsako, atitrūko solidžiu skirtumu, o visos Klivlendo komandos pastangos gelbėtis baudomis pergalės neatnešė.

Žydrūnas Ilgauskas buvo vienas rezultatyviausių komandoje. Per 29 minutes aukštaūgis pelnė 22 taškus (7/12 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 8/8 baudų), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 3 metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, bet 3 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Martynas Andriuškevičius buvo registruotas rungtynėms, tačiau į aikštę neišbėgo.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 32, Žydrūnas Ilgauskas 22, Donyellas Marshallas 16 (10 atk. kam.), Damonas Jonesas 14, Larry Hughesas 11.

„Nets“: Vince'as Carteris 38 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Richardas Jeffersonas 18, Jasonas Kiddas (8 rez. perd.) ir Nenadas Krstičius po 16, Cliffas Robinsonas 10.

•

Prieš komandinį Los Andželo „Lakers“ (10-9) žaidimą atsilaikyti nesugebėjo Čikagos „Bulls“ (9-9) krepšininkai. „Lakers“ iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės, išvykoje 93:80 (33:19, 14:18, 25:31, 21:12) nugalėdama Dariaus Songailos ekipą.

Šeimininkai nepirmavo nė karto, o visą rungtynių laiką iniciatyvą turėję „Lakers“ krepšininkai šventė pergalę.

Pralaimėtojų gretose 8 minutes žaidęs D.Songaila taškų nepelnė (0/4 dvitaškių). Puolėjas iš Lietuvos atkovojo vieną atšokusį kamuolį.

„Bulls“: Kirkas Hinrichas 26 (7 rez. perd.), Mike'as Sweetney 22 (12 atk. kam.), Luolas Dengas 14.

„Lakers“: Kobe Bryantas 23 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Lamaras Odomas 19, Bryanas Cookas 16, Smushas Parkeris 13, Chrisas Mihmas 10.

•

Naujojo Orleano/Oklahomos „Hornets“ (8-11) pralaimėjo ketvirtąją dvikovą iš eilės, išvykoje po pratęsimo 95:98 (27:24, 19:11, 21:23, 22:25, 6:9) nusileidusi Portlendo „Trail Blazers“ (6-13) krepšininkams.

Juanas Dixonas taikliu dvitaškiu likus dviem sekundėms iki mačo pabaigos išplėšė pratęsimą. „Blazers“ žaidėjas ne tik buvo komandos vedlys į pergalę, tačiau ir rezultatyviausias rungtynių žaidėjas.

Per pratęsimą „Hornets“ įveikti nesugebėjo. „Blazers“ sėkmingai metė baudų metimus, kurie įtvirtino šeimininkų pergalę.

„Blazers“: Juanas Dixonas 28, Viktoras Chriapa 16, Rubenas Pattersonas 12, Sebastianas Telfairas (8 rez. perd.) ir Joel Przybilla (19 atk. kam.) po 11.

„Hornets“: Speedy Claxtonas 27, Chrisas Paulas 21 (7 atk. kam., 10 rez. perd.), Davidas Westas 16.

Atrinkti (0) Visi (8)
Pjauna Macas gryba, todel jo ir neleidzia. Zinoma, galetu duoti treneris daugiau progos pasireikst, bet ka padarysi...Butu Macas vertas zaidimo, tai ir zaistu.
2005-12-10
Makazzz:
ziuriu kazkoks nezaciucha esi, jei matai kad du zmones apie ta pati kalba, tai galetu tawo cainykas ant peciu suwirskint, kad klaida buwo isiwelusi ir ja istaise. o kai klaida istaisyta, tai komentarai pasilieka. Kita karta pats geriau pasedek ramiai, ir giliai kvepuok
2005-12-10
-2
markazzz jeigu nzn taij nepezek cia taigi znk tas basketnews istaiso savo klaidas as dar pats maciau ryte atsibude paskaiciau naujienas ir as taip pat supratau kad biski nerealu cia yra... o dbr katik paziurejau ir jau yra istaisyta... ar aisq tau???
2005-12-10
+1
Treneris kuo toliau tuo labiau pasitiki Kleiza...
Ilgauskas po truputi isibegeja...
Sonagalai ryskiai kazkas ne taip, gal turi kokiu psichologiniu problemu...
Gaidys vel Maco neisleido...
2005-12-10
gal jus skaityt nemokat parasyta likus 2 minutems heat laiminejo 92:88. kita karta geriau perskaitikit teksta poto rasykit.