Pergalę Estijos čempionate šventė „Rakvere PK“ ekipa, kurioje rungtyniauja trys lietuviai. Vienintelėse penktadienio rungtynėse „Rakvere PK“ namuose 93:79 (29:16, 24:21, 24:27, 16:15) įveikė Raplos „BIG/new balance“ krepšininkus.

Visi trys lietuviai mačą pradėjo startiniame penkete. Saulius Dumbliauskas per 30 minučių surinko 16 taškų (7/13 dvitaškių, 2/3 baudų). Vidurio puolėjas dar atkovojo 13 kamuolių.

Ridas Globys, rungtyniavęs 33 minutes, taip pat pelnė 16 taškų (2/4 dvitaškių, 4/7 tritaškių). Gynėjas sugriebė atšokusį kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Nesėkmingai dvikova susiklostė Sauliui Raziuliui. Įžaidėjas per 28 minutes įmetė 4 taškus (1/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų) bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Rakvere PK“ tarp septynių Estijos ekipų žengia ketvirta, turinti 4 pergales ir 6 nesėkmes. Pirmas tris vietas užima BBL pirmenybėse dalyvaujančios Talino „Dalkia/Nybit“, Talino „Pirita“ bei Talino „Kalev/Cramo“ komandos.