26-ajame Belgijos krepšinio lygos ture lietuviai savo pasirodymais neišsiskyrė. Dviejų legionierių iš Lietuvos ekipa iškovojo pergalę, o vieno lietuvio klubas patyrė nesėkmę.

Donato Zavacko Lježo "Basket" namuose neatsilaikė prieš Leveno "Basket Groot" klubą su Antanu Vilčinsku - 68:71.

14 minučių aikštėje praleidęs D.Zavackas šeimininkams pelnė 3 taškus (1/2 dvitaškių, 1/3 baudos metimų). Puolėjas atkovojo 3 kamuolius ir du sykius jį perėmė.

Nugalėtojams 6 taškus surinko A.Vilčinskas (2/6 dvitaškių, 2/4 baudos metimų). Jis dar atkovojo 7 kamuolius, tris sykius jį perėmė, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei kartą blokavo varžovo metimą.

Monso Eno "Dexia", kuriai atstovauja Evaldas Jocys ir Mantas Česnauskis, namuose 81:79 įveikė Ostendės "Telindus" klubą.

Visą rungtynių laiką žaidimas vyko apylygis. Nugalėtojas išsisprendė paskutinę minutę. Rezultatui esant 78:77 "Dexia" naudai, Jitimas Youngas įmetė tritaškį ir lėmė ekipos pergalę.

E.Jocys per 37 minutes surinko 11 taškų (3/9 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudos metimų). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei blokavo varžovo metimą.

M.Česnauskis, rungtyniavęs 25 minutes, prie pergalės prisidėjo 9 taškais (3/4 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 3/4 baudos metimų). Gynėjas taip pat kartą atkovojo atšokusį kamuolį, sykį jį perėmė bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Pralaimėjimą patyrė lygos autsaiderė Vilvordės "Eurolines", kuriai atstovauja du buvę LKL legionieriai. Vilvordės krepšininkai namie 66:88 nusileido Brės "Quatro" žaidėjams.

6 taškus pralaimėtojams pelnė praėjusį sezoną Klaipėdos "Neptūnui" atstovavęs Janis Porzingis. 2 taškus įmetė prieš keletą metų "Šiauliuose" žaidęs Herve Djoumbi.