Septintą pergalę Rusijos krepšinio Superlygoje iškovojo Kazanės „Uniks“ ekipa, išvykoje 92:78 (24:22, 24:23, 23:15, 21:18) palaužę Samaros CSK VVS. Nugalėtojams atstovaujantys lietuviai buvo rezultatyviausi savo komandoje.

Nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilęs Saulius Štombergas rungtyniavo 32 minutes ir pelnė 19 taškų (2/4 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 6/6 baudų), atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir tris kartus prasižengė.

Tuo tarpu Kšyštofas Lavrinovičius per 25 minutes pelnė 18 taškų (6/8 dvitaškių, 2/2 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius bei kartą suklydo ir prasižengė.

Andriaus Giedraičio Maskvos srities „Dinamo“ išvykoje 75:90 (12:24, 23:22, 13:26, 27:18) turėjo pripažinti Maskvos srities „Chimki“ pranašumą.

Lietuvis per 26 minutes pelnė 15 taškų (2/5 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 2/2 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po kamuolį, kartą suklydo ir kartą prasižengė.