Dešimtą pergalę vienuoliktajame Lenkijos čempionato ture iškovojo Sopoto „Prokom Trefl“, kuri namie 95:57 (20:11, 27:17, 21:14, 27:15) sutriuškino Kolobžego „Kotwica“.

Nugalėtojų gretose 34 minutes žaidęs Tomas Masiulis pelnė 10 taškų (5/9 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.

Tomas Pačėsas nerungtyniavo.

Kolobžego komandai atstovaujantis Mantas Ignatavičius per 14 minučių taškų nepelnė (0/4 dvitaškių), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius.

Pergalę šventė ir du lietuvius turintis Šviecų „Polpak“ klubas, savo aikštėje 83:81 (22:21, 13:27, 20:15, 28:18) palaužęs Zgorzelečo „Turow“.

Antras pagal rezultatyvumą Šviecų ekipoje buvo Žygimantas Jonušas, kuris per 31 minutę pelnė 18 taškų (7/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/6 baudų). Jis taip pat atkovojo ir prarado po 3 kamuolius.

Andrius Lepinaitis per 11 minučių prie pergalės prisidėjo 3 taškais (0/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio). Gynėjas taip pat atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet 2 sykius suklydo.

Budgoščiaus „Astoria“ krepšininkai savo aikštėje nesugebėjo atsilaikyti prieš Starogardo-Gdansko „Polpharma“ ekipą ir patyrė nesėkmę 56:75 (24:19, 5:24, 10:15, 17:17).

Nesėkmingai dvikova susiklostė abiem „Astoria“ lietuviams. Aivaras Kiaušas per 36 minutes pelnė 7 taškus (2/7 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 3/5 baudų), atkovojo 6 kamuolius, du sykius jį perėmė ir blokavo 2 metimus.

Arvydas Čepulus per 21 minutę surinko 6 taškus (0/2 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 3/4 baudų) ir atkovojo 2 kamuolius.

Pralaimėjimą savo aikštėje patyrė ir Ostruvo „Stal“, 76:78 (14:20, 22:14, 12:24, 28:20) nusileidęs Tarnovo „Unia“ komandai.

Aikštėje 13 minučių praleidęs Rolandas Urkis Ostruvo komandai pelnė tašką (0/1 dvitaškio, 1/2 baudų). Jis atkovojo 5 kamuolius.

Turnyre pirmauja Sopoto komanda, pasiekusi 10 pergalių per 11 rungtynių. Šviecų ekipa, turinti 9 pergales per 10 susitikimų, žengia antra.