Pirmąjį reitingą turinti „Duke Blue Devils“ ekipa neturėjo problemų su antrąja NCAA vaikinų krepšinio komanda – „Texas Longhorns“. Mike'o Krzyzewskio auklėtiniai varžovus sutriuškino 97:66 (45:33, 52:33).

Duke'o universitetą į pergalę vedė J.J.Reddickas, pelnęs net 41 tašką ir pataikęs 9 tritaškius iš 16. Sheldenas Williamsas pridėjo 23 taškus. Teksaso universitetui LaMarcusas Aldridge'as pelnė 21 tašką.

„Blue Devils“ gynėjas Martynas Pocius per 10 minučių pelnė 5 taškus 1/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių), atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

Toliau be pralaimėjimų žygiuoja „Texas A&M Aggies“, 101:71 (43:33, 58:38) sutriuškinęs „Grambling State Tigers“ ir iškovojęs šeštą pergalę iš eilės. Antanas Kavaliauskas nugalėtojams per 19 minučių pelnė 12 taškų (3/4 dvitaškių, 1/1 tritaškio,. 3/8 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, du kartus suklydo ir penkis kartus prasižengė.

Rezultatyvus Donato Račkausko žaidimas padėjo „Southern Methodist Mustangs“ ekipai 85:70 (44:37, 41:33) įveikti „Hardin-Simmons Cowboys“. Puolėjas iš Lietuvos dvikovą pradėjo starto penkete ir per 25 minutes pelnė 15 taškų (7/11 dvitaškių, 1/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius, blokavo 3 metimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

Antrą pergalę šventė „lietuviškasis“ „American Eagles“, 74:70 (31:30, 43:40) įveikęs „Tawson Tigers“.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Arvydas Eitutavičius per 18 minučių pelnė 9 taškus (3/9 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart suklydo.

Linas Lekavičius per 15 minučių pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

Dviejų lietuvių tarpusavio dvikovoje rezultatyvesnis buvo Paulius Morkeliūnas, o jo „Long Island Blackbirds“ 85:80 (41:28, 44:52) įveikė Alexo Zimnicko „Harthord Hawks“.

P.Morkeliūnas per 29 minutes pelnė 11 taškų (3/9 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 5/10 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir keturis kartus prasižengė.

A.Zimnickas per 9 minutes spėjo pelnyti 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/2 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius ir du kartus prasižengė.

Netikėtą pralaimėjimą patyrė Valdo Vosyliaus „Old Dominion Monarchs“, 42:61 (10:31, 32:30) nusileidę „Drexel Dragons“ ir pralaimėję vos antrą kartą per aštuonerias rungtynes. V.Vosylius per 16 minučių pelnė 5 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Triuškinamą pergalę šventė Tado Mankevičiaus „VMI Keydets“, 105:59 (54:36, 51:23) įveikę „Southern Virginia Knights“. Lietuvis per 17 minučių pelnė 6 taškus (3/3 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą, triskart suklydo ir kartą prasižengė.

Freddy Petkaus „Maine Black Bears“ 55:58 (31:25, 24:33) nusileido „Boston University Terriers“ ir pralaimėjo šeštą katrą per aštuonerias dvikovas. Lietuvis per 12 minučių pelnė 3 taškus (1/1 tritaškio), atkovojo kamuolį bei triskart prasižengė.

Šeštąkart per aštuonerias rungtynes pralaimėjo Donato Visockio „Southern Miss Golden Eagles“, 51:75 (23:31, 28:44) nusileidę „South Alabama Jaguars“. Lietuvis per 9 minutes pelnė 3 taškus (3/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir du kartus prasižengė.

Ketvirtą pergalę per aštuonias rungtynes šventė Tomo Janušausko „Austn Peay Governors“, 79:63 (44:34, 35:29) įveikęs „Eastern Kentucky Colonels“. Lietuvis, rungtyniavęs 7 minutes, nė karto nemetė į krepšį, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį.

apibendrinant tai visai neblogai lietuviai ;)