Labiausiai dominuojančio NBA krepšininko sugrįžimas į aikštę padėjo Majamio „Heat“ (11 pergalių – 10 pralaimėjimų) po pratęsimo 104:101 (21:18, 21:30, 35:24, 18:23, 9:6) nugalėti Vašingtono „Wizards“ (8-11).

Shaquille'as O'Nealas čiurnos traumą patyrė antrosiose sezono rungtynėse ir nerungtyniavo penkias savaites. Per tą laiką „Heat“ taip ir nesugebėjo sėkmingai rungtyniauti be savo pagrindinio vidurio puolėjo – iškovojo 9 pergales ir patyrė tiek pat pralaimėjimų.

33-ejų metų „centras“ į aikštę įėjo nuo atsarginių žaidėjų suolo, tačiau rungtynių pabaigoje buvo vienas svarbiausių krepšininkų. „Wizards“ pirmaujant 95:94 ir likus žaisti 7 sekundes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, jis atkovojo ginčo kamuolį ir, pataikęs vieną baudos metimą iš dviejų, išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą.

Per papildomas penkias minutes Shaqas pelnė dar keturis taškus, kol likus žaisti pusantros minutės prasižengė šeštąjį kartą ir buvo priverstas palikti aikštę.

„Jaučiausi pakankamai gerai, – po dvikovos teigė Sh.O'Nealas. – Norėjau, kad mano vaikinai įsižaistų, norėjau suteikti jiems kiek energijos ir teigiamos dvasios“.

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 41 taškas (10 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai), Gary Paytonas 21, Udonis Haslemas 11, Shaquille'as O'Nealas 10 (11 atk. kam.).

„Wizards“: Caronas Butleris 28 (10 atk. kam.), Chucky Atkinsas 26, Gilbertas Arenasas 24 (5/24 metimų).

Kitos rungtynės:

Sakramento „Kings“ (9-12) – Naujojo Orleano/Oklahomos „Hornets“ (8-12) 110:100 (A.Macijauskas nežaidė).

Los Andželo „Clippers“ (14-6) – Detroito „Pistons“ (15-2) 101:109

Portlendo „Trail Blazers“ (6-14) – Hiustono „Rockets“ (7-12) 86:100

:D che che jun1or, taigi juokavau ;] shaq tipo geriausias kobe draugas :)
2005-12-12
bybis jisai drebulinis nekenciu as to pasiputusio asilo
2005-12-12
chaosmaker tai akd jis ne storas, o tiesiog stambus ir raumeningas, pažiūrėk kokiais greičiais jis bėgioja grįžta į gynybą kaip nėra ką, Šakas geriausias centras NBA