Pocius ir Jankūnas grįžo į aikštę (video)

2010-11-02 21:43
Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ korespondentas
Beveik visus iš 12 pelnytų savo taškų Ratko Varda surinko ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir per pratęsimą Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Ketvirtojo kėlinio pabaigoje tritaškį pataikiusį ir rezultatą išlyginusį Tomą Delininkaitį sveikina komandos draugai Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Visi šeši Dainiaus Šalengos metimai skriejo pro šalį Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Nors varžovai bandė iškrapštyti kamuolį, Martynas Pocius saugojo jį kaip savo akį Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Mike'as Wilksas krepšį atakavo beveik be klaidų – jis pataikė 5 dvitaškius iš šešių Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Traumas išsigydę Martynas Pocius ir Paulius Jankūnas prisijungė prie komandos draugų aikštelėje. Abu krepšininkai antradienį vakare sportavo su komanda ir trečiadienį galės ir išbėgti į aikštę Eurolygos mače su Gdynės „Asseco Prokom“.

Pocius praėjusios savaitės Eurolygos rungtynėse susižeidė petį ir praleido savaitgalio mačą su Rygos VEF. Pastarojoje dvikovoje čiurną nikstelėjo Paulius Jankūnas ir buvo abejojama, ar jis galės žaisti.

„Jeigu nieko rimto nebeatsitiks, jie galės rungtyniauti“, – antradienio vakarinėje treniruotėje sporto halėje sakė „Žalgirio“ treneris Aco Petrovičius.

Būsimieji Žalgirio varžovai – „Asseco Prokom“ – pralaimėjo pirmus du Eurolygos susitikimus, bet žalgiriečių treneris varžovų dėl to nenuvertina.

„Prokom“ prieš tai žaidė su dviem pajėgiomis komandomis – Maskvos srities „Chimki“ ir Ispanijos čempione Vitorijos „Caja Laboral“ – ir pralaimėjo tik rungtynių pabaigose, – prisiminė Petrovičius. – Jie čia atvyksta tam, kad nutrauktų blogą atkarpą. Todėl turime būti pasirengę viskam, ką varžovai pateiks.

Rytoj kovosime su labai pajėgiu varžovu ir, jeigu norime laimėti, turime būti susikoncentravę ir kontroliuoti žaidimą visas 40 minučių.“

„Žalgirio“ kapitono Jankūno teigimu, jo komandai reikės stabdyti individualius varžovų veiksmus.

„Tai individualiai stipri komanda, turi daug žaidėjų, kurie individualiai labai stiprūs, bet gal šlubuoja komandinis žaidimas. Reikia gerai komandiškai gintis ir suvaržyti jų veiksmus“, – aiškino Jankūnas.

„Žalgiris“ su „Asseco Prokom“ pastarąjį kartą žaidė praėjusio sezono pabaigoje. Tada Kaune vykusiose rungtynėse žalgiriečiai laimėjo 93:88.