Marius Prekevičius ir jo “South Florida” universitetas tęsia įspūdingą pergalių seriją NCAA čempionate. Penktadienio rytą Lietuvos laiku “South Florida” neutralioje aikštėje (Memfyje) 80:68 įveikė “Cincinnati” universitetą. Pergalė leido lietuvio ekipai iškopti į USA turnyro pusfinalį. Čia “South Florida” dar nebuvo nė karto universiteto istorijoje.

Pagal NCAA reitingus “Cincinnati” užima 20 vietą. Viso reitinguose įrašomos 25 geriausių lygos komandų pavadinimai. Įdomu tai, kad “South Florida” prieš geriausias NCAA ekipas nelaimėjo nuo 2000-ųjų metų. Bet per mažiau nei savaitę du kartus sugebėjo palaužti komandas iš geriausiųjų 25-uko.

“Cincinnati” siekė laimėti penktąjį USA turnyrą. Pastarąjį kartą jie triumfavo praėjusiais metais. Tačiau antrojo kėlinio viduryje “South Florida” spurtavo 11:0 ir atsiplėšė 61:54.

Nors likus 5 minutėms “Cincinnati” priartėjo iki 65:71, daugiau kaip 4 minutes nepelnę nė taško “Cincinnati” krepšininkai turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Lietuvos jaunimo rinktinės kapitonas M.Prekevičius šį kartą vėl nebuvo labai ryškus. Per 36 minutes jis pelnė 6 taškus (0/3 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atkovojo 1, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovo metimą.

21 tašką nugalėtojams pelnė ir 11 kamuolių atkovojo T.Leatgeris, 16 pridėjo B.Wwiftas. Pralaimėtojams 21 tašką įmetė J.Maxiellas, taip pat atkovojęs 12 kamuolių.

Per 21 tarpusavio rungtynes istorijoje net 18 kartų pergalę šventė “Cincinnati” krepšininkai. Jie laimėjo 14 paskutiniųjų dvikovų su “South Florida”.

Pasirodymą M.Prekevičiaus komanda tęs ateinančią naktį. Jie kovos prieš “Memphis” universitetą.
2005-03-11 18:50
Lietuvis ko gero gerai gynyboj stovi,nes tasku nesurinko per daug.O zaide tikrai daug
2005-03-11 18:22
DPG
36 min. per tokias svarbias varzhybas - kazhkas neitiketino, turbut ginyboj nerealiai varo...
2005-03-11 17:08
Prekaviciaus pataikymas pagaindintas, na o per 36minutes surinkti 6 taskus, tokiam zaidejui turetu buti geda.
2005-03-11 16:53
Na gauna tikrai daug žaidybinio laiko, bet taškų ir rezultatyvių perdavimų galėtų kur kas daugiau atlikti.
to skaloon: Gal nebefloodink?Jau kas norėjo pasitraukė
2005-03-11 15:57
kaip pirmakursis labai daug gauna zaisti dar yra lauko tobuleti ir linkiu nesudirbti karjeros kaip zavackas
2005-03-11 14:25
Svarbiausia, kad gauna zaisti, o juk cia pirmi jo metai NCAA, tad nereikia tiketis iskarto puikiu rezultatu, ir be jo yra kam tasku pelnyti.
2005-03-11 13:27