Nesėkmingai pasirodymą ULEB taurės varžybose tęsia Berlyno „Alba“ ir Vloclaveko „Anwil“ ekipos. Abu šie „lietuviški“ klubai patyrė šeštuosius pralaimėjimus ir vis dar lieka be pergalių.

A grupė

Šį kartą Vokietijos klubas išvykoje 80:97 (20:20, 25:32, 17:20, 18:25) nusileido grupės lyderei Salonikų „Aris“ komandai, iškovojusiai penktąją pergalę per šešis susitikimus.

Apylygiai rungtynės vyko tik per pirmąjį jų ketvirtį. Vėliau graikai atitrūko ir įgijo solidų pranašumą.

Martynas Mažeika pralaimėjusiems per 20 minučių pelnė 5 taškus (0/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, išprovokavo 2 pražangas, tačiau 1 kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

•

Ketvirtąją pergalę iškovojo „Ventspils“ komanda, namie 79:69 (29:15, 21:16, 14:18, 15:20) nugalėjusi Brė „Euphony“ ekipą.

Nuo mačo pradžios atitrūkę aikštelės šeimininkai įpusėjus mačui buvo įgiję 19 taškų pranašumą. Saugų atstumą išlaikę iki rungtynių pabaigos latviai pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Marijonas Petravičius nugalėtojams per 26 minutes surinko 8 taškus (3/5 dvitaškių, 2/2 baudų), po krepšiais sugriebė 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, išprovokavo 3 pražangas, tačiau 5 sykius suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Sofijos „Lukoil Akademik“ – Madrido „Adecco Estudiantes“ 88:83.

B grupė

Pogrupio dugne ir toliau lieka Lenkijos ekipa. Ji išvykoje 67:80 (18:23, 15:23, 12:16, 22:18) nusileido Vršaco „Hemofarm“ krepšininkams ir toliau demonstruoja bejėgišką krepšinį.

Marius Prekevičius pralaimėjusiems per 14 minučių taškų nepelnė (0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 1 kartą suklydo.

Vilerbano „Asvel“ – Amsterdamo „Demon astronauts“ 82:72.
Atėnų „Panionios“ – Emilijos Redžo „Landi Renzo“ 79:75.

C grupė

Be pralaimėjimų išlieka Kazanės „Uniks“ krepšininkai, išvykoje 89:68 (35:19, 23:13, 17:18, 14:18) sutriuškinę grupės autsaiderę Kelužo „Sintra“ komandą.

Jau per pirmąjį kėlinuką rusai pribloškė svečius greitomis atakomis ir 35 pelnytais taškais. Portugalai nesugebėję apsiginti ir per likusius kėlinukus, šeštą kartą turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Uniks“ komandoje rungtyniaujantys lietuviai nebuvo rezultatyvūs, tačiau jų naudingumo balai buvo aukščiausi ekipoje. Saulius Štombergas per 24 minutes įmetė 11 taškų (0/1 dvitaškio, 2/2 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, tačiau 4 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė. Viso puolėjas surinko 16 naudingumo balų.

Kšyštofas Lavrinovičius per 21 minutę pelnė 8 taškus (1/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 6/6 baudų), po krepšiais sugriebė 10 kamuolių, išprovokavo 4 pražangas, perėmė 1 kamuolį, tačiau 2 kartus suklydo bei surinko 18 naudingumo balų.

Šarlerua „TEC Spirou“ – Alikantės „Etosa“ 71:64.
Stambulo „Besiktas“ – Belgrado „Zeleznik“ 89:67.