Pato Riley sugrįžimas į didįjį krepšinį paženklintas pergale. Majamio „Heat“ (12 pergalių – 10 pralaimėjimų) treneris po daugiau nei dvejų metų pertraukos vėl stojo prie ekipos vairo, o jo ekipa 100:97 (24:22, 28:21, 17:22, 31:32) įveikė Čikagos „Bulls“ (10-10).

„Heat“ ketvirtajame kėlinyje iššvaistė dviženklį pranašumą ir dvikovos pabaigoje vos išvengė pratęsimo. Po to, kai Dwyane'as Wade'as pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų, „Bulls“ turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau Luolo Dengo tritaškis aidint finalinei sirenai tikslo nepasiekė.

Majamio krepšininkus į pergalę vedė „centras“ Shaquille'as O'Nealas. Žaisdamas vos ketvirtas rungtynes šį sezoną ir antras po traumos, jis pelnė 30 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

„Prieš Shaqą gali gerai gintis, tačiau jis vis tiek pelnys taškus“, – po rungtynių guodėsi „Bulls“ treneris Scotas Skilesas.

Antras iš eilės rezultatyvias rungtynes sužaidė Čikagos ekipos puolėjas Darius Songaila. Per 22 minutes jis pelnė 19 taškų (8/9 dvitaškių, 3/4 budų) ir pagerino savo šio sezono rezultatyvumo rekordą. Lietuvis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

„Bulls“: Kirkas Hinrichas 26 (8 rezultatyvūs perdavimai), Darius Songaila 19, Jannero Pargo 11.

„Heat“: Shaquille'as O'Nealas 30, Dwyane'as Wade'as (11 rez. perd.) ir Antoine'as Walkeris po 14, Alonzo Mourningas 11 (12 atk. kam.), Udonis Haslemas ir Gary Paytonas po 10.

•

Trečią pralaimėjimą iš eilės patyrė Klivlendo „Cavaliers“ (11-9) klubas, namie 94:100 (19:25, 22:23, 27:30, 26:22) nusileidęs Atlantos „Hawks“ (4-16). Pastaroji komanda iškovojo jau antrą netikėtą pergalę – sekmadienį jie įveikė San Antonijaus „Spurs“.

Nors svečiai „iš žaidimo“ per paskutines septynias su puse rungtynių minutes nepataikė nė vieno metimo, jiems užteko susikrautos persvaros ir taiklių baudų, kad įveiktų be Žydrūno Ilgausko rungtyniavusius „Cavaliers“ krepšininkus.

„Nesakau, kad aš laimingas, bet džiaugiuosi, kad mums taip atsitiko, – po rungtynių sakė LeBronas Jamesas, surinkęs net 39 taškus. – Mums viskas gerai“.

Pirmąsias rungtynes šį sezoną praleidęs Ž.Ilgauskas vis dar nežino, ar artimiausiose rungtynėse su Denverio „Nuggets“ galės žaisti: „Aš niekad neturėjau problemų su keliais, todėl nežinau, kaip jie reaguos į žaidimą“.

Krepšininko dešinysis kelis buvo peršviestas, tačiau jokių pažeidimų jame nerasta.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 39 taškai (10 atkovotų kamuolių), Larry Hughesas 16, Drew Goodenas 12 (11 atk. kam.).

„Hawks“: Alas Harringtonas 20, Tyronnas Lue 19, Joe Johnsonas 18, Joshas Smithas 12, Joshas Childressas 11.

•

Rezultatyviausios Carmelo Anthony rungtynės karjeroje padėjo Denverio „Nuggets“ (12-10) išvykoje 101:85 (26:20, 23:24, 23:30, 29:11) įveikti Šarlotės „Bobcats“ (5-17). Pastarajai ekipai tai buvo aštuntas pralaimėjimas iš eilės.

Varžybas stebint NBA legendai Michaelui Jordanui, C.Anthony pataikė 13 iš 18 metimų ir antrą kartą per mažiau nei savaitę peržengė 40 taškų ribą.

„Net nežinojau, kad pelniau tiek taškų, – rungtynių tikino C.Anthony. – Jaučiausi gerai, nes progos atakuoti buvo dėkingos“.

Į rikiuotę po dvejų rungtynių pertraukos sugrįžus Kenyonui Martinui, vos minutę aikštėje praleido Linas Kleiza. Puolėjas nespėjo pasižymėti.

Nuggets“: Carmelo Anthony 42 (13/18 metimų, 8 atk. kam.), Kenyonas Martinas ir Earlas Watsonas po 13, Andre Milleris 11 (11 rez. perd.), Marcusas Camby 10.

„Bobcats“: Emeka Okaforas 17 (13 atk. kam.), Kareemas Rushas ir Seanas May po 13, Bernardas Robinsonas 10, ... Brevinas Knightas 7 (16 rez. perd.).

Kiti rezultatai:

Vašingtono „Wizards“ (9-11) – Naujojo Džersio „Nets“ (9-11) 94:74
Minesotos „Timberwolves“ (12-8) – Sakramento „Kings“ (10-12) 91:93
San Antonijaus „Spurs“ (17-4) – Los Andželo „Clippers“ (14-7) 95:87 po pratęsimo
Sietlo „SuperSonics“ (9-11) – „Golden State Warriors“ (13-8) 107:110 po pratęsimo.

Na gal ir toliau taip los, nes buvo visai nusigrybaves,sekmes jam
2005-12-14
+1
roslinas: Sweetney turejo buti labai sunku, nes teko zaisti pries Shaqa. Nors Sweetney ir stambus, bet uz Shaqas uz jis gal 12 cm aukstesnis, o ir zyyymiai labiau patyres.
2005-12-14
LeBronas is tikruju pasake "dziaugiuosi, kad taip darosi DABAR", ta prasme, kad ne pavasari, ar atkrintamosiose ("I don't want to say I'm happy, but I'm glad it's happening to us now").
O Riley panasu, kad dave Shaqui zaisti taip, kaip jam patinka, nes Van Gundy versdavo Shaqa ne trintis po krepsiu, o nuolat judeti ir ikirtineti i baudos aikstele is toliau. Keista tik, kad "Heat" laimejo, nors visai neispudingai suzaide gynejai, gali buti, kad cia irgi nauja taktika - labiau isnaudoti aukstus zaidejus (arba cia buvo taktika specialiai "Buliams").
2005-12-14
songaila gerai varo, stabiliai gana. gauna laiko palost :) ir tasku imeta ;]
2005-12-14
Nu startini, tai labai jau idomu CHI isleido. Chandleris ant suolo.
Idomu Nocioni ar Deng'as 4-u lose. Bet kuriuo atveju turrejo but afigenai sunku pries Heat priekine linija.
O Sweetney kaip ir Songaila kamuoja startinio penketo jaudulys. Isejo lost pagrindiniam penkete asmeniniai rodikliai smarkiai krito.
Nors imk juos abu su Songaila ir nuo atsarginiu suolelio ileidinek. Daugiau naudos.
2005-12-14
nu reik tiketis, kad songaila acigaus po siu rungtyniu ir tai nebus wienadienis reiskinys.. nors kazkaip as jo po sios wasaros nelabaj megstu, kai acisake zaisti rinktineje su sawo kwailais komentarais, kad neva jam reikia pasirasyti pelningesne sutarty. bijojo, kad prastai pasirodys rinktineje ir is wis jokio kontrakto negaus..