Pergalingą žygį Eurolygoje tęsia Vilniaus „Lietuvos rytas“. Turnyro debiutantai trečiadienį (12.14) savo aikštėje 82:69 (22:11, 19:20, 26:14, 15:24) nugalėjo Sopoto „Prokom Trefl“ ir pasiekė penktąją pergalę iš eilės prestižiniame Europos turnyre.

Frederickas House'as per pirmąjį kėlinį pelnė 10 taškų, įskaitant du taiklius tolimus metimus iš eilės. Amerikiečio žaidimas puolime bei drausmingas „Lietuvos ryto“ žaidimas gynyboje leido šeimininkams po pirmojo ketvirčio atitrūkti 22:11.

[image=5703 left]Lenkijos krepšininkai atsigavo po nokdauno, patirto per pirmąjį kėlinį, ir sugebėjo priartėti iki 6 taškų (31:37, 19-ąją min.). „Prokom Trefl“ sumažino deficitą pasinaudoję technine „Lietuvos ryto“ trenerio Neveno Spahijos pražanga.

Visgi ketvirtį vilniečiai baigė pelnę 4 taškus be atsako, o po trijų taiklių tritaškių trečiojo kėlinio pradžioje „Lietuvos rytas“ atitrūko 50:37.

Simas Jasaitis surinko 5 taškus iš eilės, ir „Lietuvos rytas“ susikrovė rekordinę 19 taškų persvarą (58:39, 27-ąją min.). 20 taškų pranašumą šeimininkai įgijo aidint finalinei trečiojo kėlinio sirenai, kai Haris Mujezinovičius taikliai pasiuntė kamuolį į krepšį.

Ketvirtajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ vienu metu turėjo 23 taškų pranašumą (73:50, 35-ąją min.), tačiau jo išlaikyti nesugebėjo dėl atsipalaidavimo paskutinėmis mačo minutėmis.

„Lietuvos rytas“: Robertas Štelmaheris 17 taškų, Simas Jasaitis 15, Frederickas House'as 13, Mindaugas Lukauskis 12 (2/2 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 2/2 baudų), Robertas Javtokas ir Haris Mujezinovičius po 8.

„Prokom Trefl“: Goranas Jagodnikas 15 (11 atk. kam.), Adamas Wojcikas 14, Istvanas Nemethas 12, Michaelis Andersenas 8... Tomas Masiulis 4 (1/1 dvitaškio, 2/2 baudų), Tomas Pačėsas 0 (0/3 tritaškių, 7 atk. kam., 4 rez. perd.).

Tai buvo penktoji „Lietuvos ryto“ pergalė Eurolygoje iš eilės. Vilniečiai paskutinį kartą oficialiose rungtynėse šį sezoną pralaimėjo prieš daugiau nei mėnesį – lapkričio 9 dieną patirta nesėkmė namuose prieš Milano „Armani Jeans“ klubą.

Kitas svarbias rungtynes „Lietuvos rytas“ žais šį šeštadienį – Kaune kovos su „Žalgiriu“. Po savaitės vilniečiai savo aikštėje bandys atsirevanšuoti Zagrebo „Cibona“ krepšininkams už nesėkmę pirmajame Eurolygos rate.

kaip gali nevadovaut kai kiti parasa kazkokius nesamoningus tekstus padarys kaip niekada krc kazkokia lempa vyrs skele
2005-12-15
Pushas_ nevadovauk forumui ir pats uzsikisk kas cia nori tas ir raso ir ka nori ta ir galvoja, tai jei nepatinka tai neskaityk
2005-12-15
tomazai tu gal savo durnu minciu nereisk viename is geriausiu kasio saitu
2005-12-15
zalgiris ta ryta padarys taip kaip dar nieks nemate!!!11
2005-12-15
-1
nu nx tu kisi ta sava zalgiri cia yra dabar dziaugiamasi puikiu ryto zaidimu ir nekisk tu cia to zalgirio matos kad jus vel norit pradet savo gincus krw jau uzknisa mane tokie bushmenai