Įspūdingiausią pergalę šį sezoną pasiekė Klaipėdos "Neptūno" krepšininkai. Sekmadienį jie savo aikštėje 101:66 (25:23, 27:20, 35:7, 14:16) sutrypė Rygos "Barons-LU" krepšininkus. Po pergalės uostamiesčio klubas lieka tarp trijų pretendentų į ketvirtąją BBL vietą ir kartu finalinį ketvertą.

"Pergalės tokiu didžiuliu skirtumu nesitikėjome. Buvau įsitikinęs, kad laimėsime apie 20 taškų, nes Rygoje su jais lengvai žaidėme, o jie sakė, jog tai buvo vienos sėkmingiausių jų rungtynių", - po mačo "BasketNews.lt" portalui sakė "Neptūno" treneris Stasys Kaupys.

Latviai priekyje buvo vienintelį kartą - pirmojo kėlinuko viduryje, kai po spurto 10:2 pirmavo 15:14. Šeimininkai netrukus išsiveržė į priekį ir po pirmųjų 10 minučių turėjo 2 taškų persvarą - 25:23.

Antrojo ketvirčio pradžioje "Neptūno" ekipa pataikė tris tritaškius iš eilės (du - Petras Šalvis ir vieną - Mykolas Jasaitis) ir susikrovė dviženklę persvarą (38:26). Kėlinio pabaigoje latviai dar buvo priartėję (43:48), tačiau sėkmingiau užbaigę dvi paskutines atakas, Klaipėdos atstovai įgijo 9 taškų pranašumą - 52:43.

Po didžiosios pertraukos į aikštelę grįžo dvi visiškai skirtingos komandos - "Neptūnas" be atsako pelnė 12 taškų ir įgijo 21 taško persvarą.

Kėlinio viduryje Mantas Ruikis pridėjo tris taiklius tritaškius iš eilės ir "Neptūnas" kėlinį baigė dar viena įspūdinga atkarpa - 18:2, po kurios rezultatas buvo 87:50.

Didžiausias skirtumas rungtynėse buvo užfiksuotas 34 minutę, kai "Neptūnas" pirmavo 93:52. Paskutinę minutę klaipėdiečiams pavyko pelnyti 100-ąjį tašką. Jį taiklia bauda surinko Matas Niparavičius.

"Neptūnas": Mantas Ruikis 21 taškas (23 minutės, 5/9 tritaškių), Sheiku Kabba 19 (5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai), Antonio Grantas 15 (7 atk. kam.), Vaidotas Pridotkas 12, Petras Šalvis 11, Matas Niparavičius 8 (6 atk. kam.), Aleksandras Savenkovas 8 (6 atk. kam.), Mykolas Jasaitis 5, Žydrūnas Stankus 2, (Artūras Kaubrys).

"Barons": Michailas Hlebowicki 15 (7 atk. kam.), Salvis Metra 13, Edmundas Garbanas 10, Marius Janišius 8.

Tai buvo trečioji klaipėdiečių pergalė iš eilės. Šias rungtynes "Neptūnas" laimėjo vidutinišku 26 taškų skirtumu. Tačiau S.Kaupys šių pergalių nesureikšmino.

"Tai ne mes prie to daugiausiai prisidedame. Tiesiog latvių ir estų komandos yra kur kas silpnesnės nei Lietuvos", - įsitikinęs buvo S.Kaupys.

"Neptūnas" su 8 pergalėmis ir 9 nesėkmėmis kilstelėjo į šeštąją BBL vietą. Prieš juos žengia "Sakalai" (9-8) ir "Šiauliai" (8-8). Paskutines BBL rungtynes klaipėdiečiai žais kitą šeštadienį Vilniuje su "Sakalais".

"Turime sužaisti pačias geriausias rungtynes, norėdami patekti į finalinį ketvertą. "Sakalai" yra mums paranki komanda, todėl tikimės tik pergalės", - kalbėjo S.Kaupys.

2005-04-04 11:26
to Laurynas: ketvirtam kėlinuke visas startinis penketas sedėjo, būtų žaidę būtų laimėję +45 :D
-1
2005-04-04 11:18
jo neptunas neblogai varo shi sezona, tik kartais nesiseka labai. Manau kad shiais metais neptunas tikrai pajegesnis uz sakalus ar shiaulius. o jej kitais metais pavyktu islaikyti mazdaug ta pacia sudeti ir pasipildyti dar keliais pajegiais zaidejais(galbut patyrusiais) tada viskas butu labai zjbs, 3-ia vieta lkl garantuota
2005-04-04 10:26
neptunas maladiec!!! po zalgirio sergu tik uz juos,dar pora labiau patyrusiu ir geresniu zaideju ir butu trecia vieta lkl'e garantuota, malonu zet kai jie losia
2005-04-04 07:42
na neptunas tikrai neblogai pavare ruikis gerai suzaide
2005-04-03 22:23
Sakalams nera daug sansu iseit i final 4 nes zais su tikrai stipresne komanda!!! Neptunas geriausi!!! MES LAIMESIM!!!
2005-04-03 21:09
prastas savaitgalis pasitaike latviu klubams-pralose dauguma rungtyniu.o neptunas pagal biudzeta ir sudeti tikrai turetu buti auksciau nei sakalai.sekmes jam.
2005-04-03 21:04
Ir bus pergalė ;) Neptūnas ant bangos tad...
-2
2005-04-03 19:55
mes uz neptuna pavarykit final4
2005-04-03 19:44
na, vat dabar jau raso, kad zais Vilniuj kita sestadieni...
2005-04-03 19:36
Labai faina, kad neptunieciai taip sauniai pasirode ir iveike latvius. Tikrai saunuoliai! beje, kodel cia raso, kad neptunas balandzio 9d. zais pries sakalus Klaipedoj? juk jau buvo rungtynes klaipedoj pries sakalus. ka ir dar karta taip bus? kaip cia dabar?
2005-04-03 19:16
Saunuoliai!!! Lb dziaugiuosi del ju... wisdelto praeita sezona jie buwo paskutiniai o siais metais kaunasi del aukstu wietu... Nors esu is kns ir sergu uz Z visada palaikau ir Neptuna nes manau jie yra tikri saunuoliai :)
wat
2005-04-03 18:38
Neptunas tikras zweris-sluoja varzovus nuo kelio:)))
2005-04-03 18:34
Nu tegu per ketvirta kelini dar geriau suzaidzia ir bus geras.
2005-04-03 18:29
NEPTUNAS roooolz ;}
2005-04-03 18:22
nu trecias kelinys neptuno superinis..jei troicai eina,tai traukites visi is kelio:)
2005-04-03 18:21
nu seip as noreciau, kad sakalai butu ketvirti, manau jie labiausiai zalgiriui nervus patampytu...nors..kas cia zino..
2005-04-03 18:09
na mykolas jasaitis pasikeite varda. simas graziau skamba:))
2005-04-03 18:08
Antrojo ketvirčio pradžioje "Neptūno" ekipa pataikė tris tritaškius iš eilės (du Petras Šalvis ir vieną Simas Jasaitis) gali buut kad kazko nezinau bet man atrodo S.Jasaitis zaidzia Ryte :D
2005-04-03 18:02
Neptunas laikykis ir toliau taip,o kita savaite padaryk SAKALUS ir patekite i FINAL4 BBL

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 19