Sėkmingai pasirodymą NCAA tęsia „lietuviškasis“ Hofstros universitetas. Trečiadienį „Pride“ 73:56 (33:21, 40:35) įveikė „Stony Brook Seawolves“ ir iškovojo penktą pergalę per septynias dvikovas.

Vos 14 minučių rungtyniavęs Žygis Šeštokas pelnė 10 taškų (1/1 dvitaškio, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų) ir pasiekė savo karjeros NCAA rezultatyvumo rekordą. Pirmakursis taip pat atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Aurimas Kieža per 26 minutes pelnė 9 taškus (1/1 dvitaškio, 2/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, blokavo 3 metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, po du kartus suklydo ir prasižengė.

Arminas Urbutis per 7 minutes taškų nepelnė, atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Ketvirtą nesėkmę per šešrias rungtynes patyrė Pauliaus Morkeliūno „Long Island Blackbirds“, 79:91 (36:38, 43:53) nusileidęs „Harvard Crimson“.

Lietuvis rungtynes pradėjo starto penkete ir per 25 minutes pelnė 9 taškus (2/7 dvitaškių, 5/6 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir penkis kartus prasižengė.

Na jo kai kam ir 10 tasku rekordai, tikekimes kad laikui begant ir i antra desimti sugebes ikopti