LeBrono Jameso ir Carmelo Anthony akistatoje triumfavo Klivlendo „Cavaliers“ (12 pergalių – 9 pralaimėjimai) ekipos žvaigždė. L.Jameso vedama komanda 94:85 (24:19, 20:21, 22:25, 28:20) įveikė Denverio „Nuggets“ (12-11) ir nutraukė trijų pralaimėjimų iš eilės seriją.

Tai kartu buvo ir pirmos rungtynės, kai aikštėje susitiko NBA debiutuojantis Linas Kleiza ir „Cavaliers“ senbuvis Žydrūnas Ilgauskas.

Namie žaidę „kavalieriai“ atitrūko ketvirtajame kėlinyje, kai po spurto 12:4 į gijo 7 taškų persvarą (83:76). „Nuggets“, žaidę be pagrindinio vidurio puolėjo Marcuso Camby, nebesugebėjo pasivyti varžovų.

Praleidęs vienas rungtynės dėl kelio traumos, ant parketo sugrįžo Ž.Ilgauskas. Per 31 minutę jis pelnė 16 taškų (6/10 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 3 metimus, 4 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

L.Kleiza per vieną minutę pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio) ir atkovojo kamuolį.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 26 taškai (10/14 dvitaškių, 9 rez. perd.), Damonas Jonesas 17, Žydrūnas Ilgauskas 16, Larry Hughesas 12, Donyellas Marshallas 11 (12 atk. kam.), Drew Goodenas 10.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 23 (8/22 dvitaškių), Gregas Buckneris 15, Earlas Watsonas 14, Andre Milleris 11 (9 rez. perd.), Kenyonas Martinas 10.

Minesotos „Timberwolves“ (12-9) – San Antonijaus „Spurs“ (18-4) 88:90 (K.Garnettas 24 tšk., 21 atk. kam.; M.Finley 21 tšk.).

Sietlo „SuperSonics“ (9-12) – Hiustono „Rockets“ (9-12) 98:104 (R.Allenas 30 tšk., 8 atk. kam.; T.McGrady 34 tšk., 8 rez. perd.).