Ketvirtąjį BWBL pirmenybių turą pergalėmis pradėjo dvi Lietuvos komandos iš keturių. "Laisvės" ir Lietuvos jaunių rinktinės krepšininkės nugalėjo kaimynes iš Baltarusijos. Tuo tarpu nesėkmes patyrė „Lemminkainen“ ir "LKKA-Kauno" ekipos.

Lietuvos jaunių rinktinė – Baltarusijos jaunių rinktinė 85:76 (16:21, 24:14, 20:26, 25:15).

Permainingai vykusį susitikimą laimėjusios lietuvaitės iškovojo trečiąją pergalę per devyrias rungtynes. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 6 minutes rezultatas buvo apylygis, tačiau netrukus lietuvės spurtavo ir įgijusios 7 taškų persvarą (79:72) ją išlaikė iki susitikimo pabaigoNovikava s.

Lietuvos jaunių rinktinei: Gintarė Petronytė 26 (16 atk. kam.), Aurimė Rinkevičiūtė 18 (7 kld.), Saulė Kontautaitė 13, Laima Rickevičiūtė 11 (8 atk. kam.).

Baltarusijos jaunių rinktinei: A.21, Viktorija Hasper 17, A.Tarasava 13.

Kauno „Laisvė“ – Borisovo „Berezina“ 79:68 (20:21, 26:20, 13:16, 20:11).

Devintąją pergalę aikštelės šeimininkės iškovojo tik po atkaklios kovos. Tris kėlinius kova aikštelėje vyko taškas į tašką, bet per paskutines 10 minučių kaunietėms pavyko palaužti varžoves iš Baltarusijos.

„Laisvė“: Asta Daujadienė 17 (7 per. kam.), Jovita Jutelytė 14, Sandra Baliutavičiūtė 14 (9 atk. kam.), Jolanta Marmienė 11.

„Berezina“: Ala Murauskaja 21, V.Pantshiukh 18, A.Ramanava 10, E.Lapukhina 7.

Kauno „LKKA-Kaunas“ – Gardino „Olimpia“ 69:80 (20:12, 21:15, 9:22, 19:31).

Rungtynėms įpusėjus atrodė, kad lengvą pergalę pasieks Kauno ekipa. Ji pirmavo 13 taškų skirtumu, tačiau puikiai antrąją mačo pusę sužaidusios baltarusės pasiekė ketvirtąją pergalę. "LKKA-Kaunas" pralaimėjo trečiąjį kartą per devynis mačus.

"LKKA-Kaunas": Irma Raugaitė 20, Jurga Budrytė 17, Kornelija Balčiūnaitė 10.

"Olimpia": I.Shamrei 18, N.Drozd 15, A.Puško 14.

Kijevo "Tim Scuf" - Klaipėdos "Lemminkainen" 94:70 (26:21, 23:16, 29:14, 16:19).

Klaipėdietės praėjusių metų trečiosios vietos laimėtojoms priešinosi du kėlinius. Po pertraukos aikštelės šeimininkės atitrūko ir pelnė aštuntąją pergalę per aštuonis mačus. Uostamiesčio krepšininkės patyrė penktąją nesėkmę per devynerias rungtynes.

"Tim Scuf": Olena Savina 33, A.Pokojova 14, I.Faskhutdinova 13.

"Lemminkainen": Vilma Jurgaitytčė, Kristina Ūsaitė 23, Diana Anužienė 7.