Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) vienuoliktąją pergalę iškovojo Šiaulių „Šiaulių“ ekipa. Ji namie 92:80 (31:14, 27:21, 17:25, 17:20) nugalėjo Liepojos „Livu alus“ krepšininkus.

Galutinis rungtynių rezultatas neatspindi aikštėje vykusios kovos. Šiauliečiai nuo pat pirmosios rungtynių minutės kotroliavo žaidimą savo rankose ir ne kartą buvo įgiję 20 taškų pranašumą, o 21-ąją rungtynių minutę komandas skyrė 25 taškai (60:35).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti pusantros minutės, diskvalifikacine pražanga buvo nubaustas „Šiaulių“ komandos kapitonas Vaidas Pauliukėnas. Jis susitumdė su Valdu Dabkumi

V.Dabkus pralaimėjusiems per 38 minutes pelnė 20 taškų (6/13 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 8/11 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 8 pražangas, tačiau suklydo ir prasižengė po 2 sykius.

Justinas Pavlavičius Latvijos ekipai per 22 minutes įmetė 14 taškų (3/4 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas ir suklydo bei prasižengė po 2 sykius.

Mindaugas Janiška "Livu alus" komandai per 10 minučių surinko 6 taškus (3/4 dvitaškių), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Svajūnas Airošius per 28 minutes įmetė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, tačiau suklydo net 6 kartus ir aikštelę buvo priverstas palikti dėl 5 pražangų.

Valdemaras Savostjanovas per 10 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių) ir prarado 1 kamuolį.

„Šiauliai“: Augenijus Vaškys 17 taškų, Audrius Danusevičius 15, Tadas Klimavičius 14, Artūras Masiulis 10, Darius Pakamanis 9, Mantas Ruikis ir Rolandas Vaičiūnas po 8.

„Livu alus“: Valdas Dabkus 20 taškų, Duke'as Freemanas McKamey'us ir Justinas Pavlavičius po 14, ... Mindaugas Janiška 6, Svajūnas Airošius 3, Valdemaras Savostjanovas 2.

•

SEB BBL autsaiderių dvikovoje Talino "Pirita BM" 86:88 (18:16, 31:19, 16:26, 21:27). nusileido Gulbenės "Bumerangs ASK" krepšininkams, iškovojusiems trečiąją pergalę pirmenybėse.

Donatas Sabaliauskas pralaimėjusiems per 38 minutes pelnė 15 taškų (1/2 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 4/6 baudų), po krepšiais sugriebė 11 kamuolių, perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, tačiau suklydo 3 ir prasižengė 2 sykius.