Pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione iškovojo „Ventspils“ (7-2), kurią treniruoja Algirdas Brazys ir rungtyniauja Saulius Kuzminskas. Ji namuose 79:68 (23:18, 13:15, 15:14, 28:21) nugalėjo du lietuvius savo gretose turinčią Norčiopingo „Dolphins“ (4-5) komandą.

Kuzminskas rungtyniavo 31 minutę, per kurią pelnė 12 taškų (5/11 dvitaškių, 2/7 baudų), atkovojo 4, perėmė 1, prarado 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė.

Tomas Gaidamavičius rungtyniavo 28 minutes, įmetė 9 taškus (1/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, tačiau 4 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Povilas Šakinis žaidė 25 minutes, pelnė 14 taškų (3/4 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 3, prarado 2 kamuolius bei buvo priverstas palikti aikštę dėl pražangų limito.

„Ventspils“: Janis Strielnekas 17, Saulius Kuzmniskas 12, Chesteris Masonas 12.

„Dolphins“: Joakimas Kjellbomas 20, Povilas Šakinis 14, Andrew Mitchellas 10.